Tomasz ma wykształcenie, dobrą pracę, rodzinę, która zawsze sypnie groszem, jednak jak się okazuje, zdecydowanie brakuje mu kultury osobistej. Kiedy młody mężczyzna postanowił podzielić się swoim spostrzeżeniem na forum publicznym, internautki natychmiast zareagowały, a ich słowa nie szczególnie przypadły mu do gustu. Jeżeli sądził, że znajdzie sprzymierzeńców, grubo się mylił.

Kiedy na jednej z grup na Facebooku, której tematyka poświęcona jest sprawom męskim, pojawiło się pytanie o idealną kobietę, Tomasz zaskoczył wszystkich. – Najlepsze dziewczyny pochodzą z biednych rodzin. Są naiwne i zrobią wszystko, gdy szepnę im dwa słówka – napisał w pierwszych słowach swojego obszernego komentarza młody mężczyzna. Jego dalsze słowa są jeszcze bardziej szokujące. 

Jaka jest idealna kobieta? Tomasz zabrał głos

Idealna kobieta jest inteligenta, zabawna, uśmiechnięta i potrafi odnaleźć się w każdym towarzystwie, takich słów niektórzy mogliby się spodziewać. No cóż, Tomasz ma na ten temat zupełnie inne zdanie, którym postanowił się podzielić, choć zdecydowanie, powinien zachować je dla siebie.

– Idealna kobieta? Jasne, że ma być piękna i zgrabna, ale najlepsze dziewczyny pochodzą z biednych rodzin. Są naiwne i zrobią wszystko, gdy szepnę im dwa słówka. Nie muszę pakować się w związki, żebym dostał to, czego chcę – napisał w komentarzu pod postem, a swoją wypowiedzią wzbudził ciekawość pozostałych panów. 

Pod wypowiedzią Tomasza natychmiast zaczęli udzielać się inni. Choć niektórzy postanowili pozostawić po sobie tylko emotikonę płaczącą ze śmiechu, inni ciągnęli temat dalej. Pytali ironicznie co to za magiczne dwa słówka. Kiedy Tomasz postanowił im odpowiedzieć, mężczyźni nie kryli oburzenia. 

Tomasz wykorzystuje kobiety

– No jak to co? Mówię to wszystko o związku, że dla nich zrobię wszystko. Patrzą na mnie i mi wierzą, jestem po studiach, jeżdżę dobrym autem, zawsze mówię o swojej pracy i rodzinie, która nie należy do najbiedniejszych. To wystarczy, żeby laska była moja. One potrzebują opieki, a ja mówię, że im ją dam – odpowiedział.

Tego było już za wiele. Internauci natychmiast stwierdzili, że chyba zamienił głowę z… nie powiemy czym. Zapowiedzieli, że udostępnią post, żeby wszystkie dziewczyny zobaczyły, jaki jest naprawdę i omijały go szerokim łukiem, i tak też się stało. Zrzuty ekranu z jego komentarzami wędrowały po internecie, niestety, w szybkim czasie zostały zablokowane i usunięte. Niewiarygodne, co niektórzy mają w głowach. Co myślicie o Tomaszu i jego zachowaniu?

Poprzedni artykułMożna zdębieć, Dagmara Kaźmierska urządziła scenę pod rezydencją Andrzeja Dudy. Żądała pilnej rozmowy z prezydentem
Następny artykułWirusolog ujawnił, ilu zakażeń możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Cała Polska wstrzymała oddech
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.