Torebka, z którą ostatnio została zauważona Joanna Przetakiewicz podczas wizyty u fryzjera, na pierwszy rzut oka wydaje się być dodatkiem jak każdy inny. Jednak kiedy dowiadujemy się, ile tak naprawdę kosztuje to akcesorium, natychmiast zmieniamy co do tego zdanie. Polska projektantka zapłaciła za nie grubo ponad 100 tysięcy złotych. 

Mało kto mógłby pozwolić sobie na tak kosztowny dodatek, ale Joanna Przetakiewicz jest prawdziwą bizneswoman. Skórzana torebka z Hermesa to coś, co idealnie pasuje do jej stylu i stanowiska. Każdy przecież powinien się spodziewać, że założycielka i dyrektor marki modowej będzie nosić tylko to, co najlepsze. 

Torebka za 144 tysiące. Co robi Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz jest dyrektor kreatywną domu mody La Mania. Projektantka, założycielka modowej marki, przedsiębiorca, a z wykształcenia — radca prawny. Kobieta jest prawdziwym człowiekiem renesansu, co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości. Fakt, że jej torebka kosztowała 144 tysiące złotych, przestaje dziwić, kiedy weźmiemy to pod uwagę. 

Projektantka bardzo wcześnie zaczęła interesować się biznesem. To wtedy, w 1992 roku, będąc na trzecim roku studiów, wraz ze swoją bratową założyła firmę Vita-Dent, jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. 

Ile zarabia Joanna Przetakiewicz?

Joanna Przetakiewicz zarabia z pewnością poważne pieniądze. Kiedy w 2017 roku była gościem w programie Pudelek Show, powiedziała, że projektant taki jak ona może zarabiać nawet 100 tysięcy złotych miesięcznie. To kwota, od której większości z nas aż kręci się w głowie, wyjaśnia jednak, dlaczego torebka od Hermesa to dla niej normalny dodatek. 

Projektantka jest dyrektor kreatywną założonego przez siebie domu mody La Mania. Marka powstała w 2010 roku przy pomocy Karla Lagerfelda, a w zeszłym roku powiększyła ją o La Mania Home. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

torebka
Fot.screen z youtube TVN Style

Projektantka może pozwolić sobie na takie dodatki. 

torebka
instagram.com/joannaprzetakiewicz

Jej torebka kosztowała 144 tysiące złotych. 

torebka
instagram.com/joannaprzetakiewicz

Projektantka musi ubierać się modnie. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Gniezno: poród odbył się na środku ulicy. Matka nie miała pojęcia, że jest w ciąży
  4. Jedna z głównych bohaterek odchodzi z „M jak Miłość”. To już pewne, fani w rozpaczy
  5. Była przekonana, że spodziewa się dziecka. Badanie ujawniło coś zupełnie innego
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

 

źródła: msn.com, wideo.wp.pl

Poprzedni artykułKotka w ostatniej chwili ostrzegła właścicielkę przed chorobą. Uratowała jej życie
Następny artykułJak wybrać samochód dla kobiety? 6 modeli aut dedykowanych dla kobiet
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego