W nocy z 27 na 28 lipca w pomorskiej miejscowości Karczemki doszło do tragicznego wypadku. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować 25-letniego mężczyzny. Sprawą zajmuje się policja.

Tragicznie rozpoczął się dzisiejszy poranek w pomorskich Karczemkach. Tuż po godzinie 4:00 lokalni policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym. Samochodem, który zjechał z drogi i uderzył w betonowe ogrodzenie, jechało dwóch młodych mężczyzn.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Śmiertelny wypadek w Karczemkach

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z 27 na 28 lipca w Karczemkach – miejscowości położonej w województwie pomorskim w powiecie wejherowskim. Volkswagenem, który rozbił się na drodze, podróżowało dwóch mężczyzn w wieku 25 i 28 lat. Jednego z nich nie udało się uratować.

Mimo podjętej reanimacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych 25-letniego mężczyzny. Jadący z nim 28-latek trafił do szpitala. Mundurowi wykonali mu badanie alko-testem. Okazało się, że miał ponad 0,5 promila alkoholu we krwi.

Sprawą zajmuje się policja

Pomorscy policjanci od rana pracowali na miejscu zdarzenia. Wciąż wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragicznego wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Volkswagenem miał stracić panowanie nad pojazdem. W konsekwencji auto miało zjechać z drogi i uderzyć w betonowe ogrodzenie.

O postępach w sprawie wypadku pomorska policja poinformowała na stronie internetowej. Przy okazji zaapelowała do wszystkich kierowców o ostrożność.

– Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze, dostosowaniu prędkości do warunków drogowych oraz ograniczeń prędkości. Policjanci apelują! Pamiętajmy o rozsądku na drodze oraz kierowaniu z wyobraźnią. Jedźmy wolniej, a bezpieczniej – czytamy w komunikacie.

Źródło: Super Express, pomorska.policja.gov.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skandal w polskim mieście. Nastolatek znęcał się nad chłopcem
  2. Klient zniesmaczony po zakupach w Lidlu. Oskarża sieć
  3. GIS wycofał popularny produkt żywnościowy