TVP: Paweł Orleański w rozmowie z Plejadą skrytykował stację, w której przez dwa lata prowadził teleturniej cieszący się ogromną popularnością. Prezenter telewizyjny wyjawia też szokujące fakty dotyczące swojego zwolnienia. Okazuje się, że przed samym startem nowego sezonu, dowiedział się, że zastąpi go Maciej Kurzajewski.

Paweł Orleański od dwunastu lat prowadzi program Gallilo emitowany na TV4. Dwa lata temu zwyciężył w castingu do nowego teleturnieju The Wall. Wygraj marzenia emitowanego na TVP1. W jednej z ostatnich rozmów odniósł się do swojego nagłego zwolnienia. Przy okazji skrytykował też najnowsze działania stacji dotyczące przywracania formatów popularnych przed laty.

TVP: Paweł Orleański krytykuje stację

Paweł Orleański przez dwa lata był prowadzącym program The Wall. Wygraj marzenia. Tuż przed samymi nagraniami do czwartej już edycji teleturnieju dowiedział się, że został odsunięty od produkcji. Co więcej, informację tę usłyszał w mediach.

– Wszystko zmierzało w dobrą stronę (…). Byłem więc gotowy do poprowadzenia czwartego sezonu i tylko czekałem na sygnał, kiedy zaczynamy zdjęcia. Ale się nie doczekałem- komentował wówczas fakt w rozmowie z Plejadą.

TVP
facebook.com @Paweł Orleański

TVP: Paweł Orleański skrytykował stację.

Prezenter nie ukrywał swojego zaskoczeniu i żalu, gdy zupełnie przypadkowo dowiedział się o zwolnieniu. Show osiągało zaskakująco dobre wyniki oglądalności, które wraz z nadejściem nowego prowadzącego diametralnie spadły. To właśnie dlatego władze stacji zdecydowały się zakończyć jego emitowanie.

Mężczyzna odnosi się też do nowych dizałań

Przypomnijmy, że ostatni odcinek teleturnieju wyemitowany został 6 października.

-Zostawiałem program z oglądalnością na poziomie 1,5 mln (…). To był bardzo dobry wynik, jak na telewizję ogólnopolską. (…) Przykre jest to, że nie udało się tego utrzymać. Nie chcę mówić, kogo winię, bo to nie ma sensu- powiedział prezenter w rozmowie z Plejadą.

Następnie dodał, że jego zdaniem złym pomysłem jest przywracanie formatów, które cieszyły się popularnością przed laty.

Powrót telewizji z lat 90. powoduje, że mocno szufladkujemy tę stację. To jest oczywiście tylko moje zdanie (…) Nie wiem, czego jeszcze brakuje w ofercie programowej, bo jest już wszystko- dodał Orleański.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
facebook.com @Paweł Orleański

Prezenter wyjawił szczegóły zwolnienia.

TVP
facebook.com @Paweł Orleański

Nawiązuje też do najnowszych działań stacji.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Polskie aktorki i aktorzy, którzy skończyli 90 lat. Mimo podeszłego wieku, wciąż zachwycają urodą i witalnością
  3. Nie żyje finalistka programu ”Top model”. Wypadła z okna wieżowca
  4. Co mówią o tobie twoje paznokcie? Ich kolor wiele zdradza!
  5. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.