TVP zmanipulowało wypowiedź Piotra Zelta dla własnych korzyści? Trzeba piętnować podłość, manipulację, ohydną, nachalną propagandę – powiedział w cyklu Kwarantanna Live portalu Plejada.pl oburzony aktor, który potwierdził, że podjął kroki prawne przeciwko Telewizji Polskiej. Jego zdaniem, wypowiedź, której użyczył na potrzeby Wiadomości, została przeinaczona. 

Kiedy w lutym TVP wyemitowało reportaż Medialna burza po wpisie Kingi Rusin, widzowie nie kryli zniesmaczenia, a nawet zażenowania poziomem materiału. Niestety, w sprawę został wciągnięty również Piotr Zelt, który jak uważa, padł ofiarą manipulacji Telewizji Polskiej. Aktor nie ma zamiaru odpuścić.

Piotr Zelt pozywa TVP

Piotr Zelt w lutym 2020 roku udzielił komentarza dla Wiadomości TVP na temat zdjęcia, które stało się jednym z najgorętszych tematów. Mowa oczywiście o pamiętnej fotografii Kingi Rusin z sekretnego przyjęcia u samej Adele. Jak się okazało, Telewizja Polska użyła słów aktora w zupełnie inny sposób, niż miało to faktycznie miejsce.

– Ja nie jestem człowiekiem, który uwielbia latać po sądach i robić awantury, natomiast uważam, że pewnych rzeczy nie wolno zostawiać – wyznał w rozmowie z Plejadą i potwierdził podjęcie kroków prawnych w stronę TVP. – Sprawa jest w toku, nie mogę o tym mówić zbyt wiele, ale ja oczywiście tej sprawy nie zostawiłem. Uważam, że takich rzeczy nie wolno odpuścić, nie wolno zostawić – wyjaśnił. Piotr Zelt postanowił powiedzieć, co sądzi o Telewizji Polskiej.

  1. Nie żyje gwiazda programu TTV. Mama przekazała informacje o ostatnim pożegnaniu
  2. Jacek Kurski ujawnia najpilniej strzeżoną tajemnicę swojego małżeństwa. Internauci wytykają mu hipokryzję
  3. Wakacyjny hit – długo oczekiwana premiera emocjonującej powieści w sam raz na lato

Piotr Zelt o TVP: Trzeba piętnować ohydną, nachalną propagandę

– To nikczemne, co się odbyło i co się w ogóle odbywa w tzw. mediach narodowych, mam nadzieję, że to się kiedyś skończy, bo to przechodzi wszelkie granice przyzwoitości i takich rzeczy nie wolno odpuszczać – wyznał aktor. 

Piotr Zelt czuje się oszukany i wykorzystany przez TVP. Jak utrzymuje aktor, podczas rozmowy stanął on w obronie Kingi Rusin, natomiast w wyemitowanym materiale zmieniono narrację jego wypowiedzi. 

– Trzeba piętnować podłość, manipulację, ohydną, nachalną propagandę, po prostu na to zgody nie ma – podkreślił.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
Fot. piotr_zelt, Instagram

Piotr Zelt potwierdził, że złożył pozew przeciwko TVP.

TVP
Screenshot wiadomosci.tvp.pl

Chodzi o materiał dotyczący Kingi Rusin, który w lutym został wyemitowany przez Telewizję Polską. Według aktora padł on manipulacji, a jego słowa zostały przestawione w inny sposób.

TVP
www.instagram.com/kingarusin

W materiale poruszono zdjęcie Kingi Rusin z Adele. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Fasolka kupowana przez wszystkich jest właśnie wycofywana ze sklepów. Feler odkryty po wypuszczeniu na rynek może być niebezpieczny dla zdrowia
  2. Chcą w Polsce zwołać Radę Bezpieczeństwa Narodowego. Za wschodnią granicą podjęto niepokojącą decyzję
  3. Gwiazda ”M jak miłość” bez ubrań, opleciona wężem. Do sieci trafiły gorące zdjęcia
  4. Wstrząsajce, co zrobili Idze Lis. Taco Hemingway musiał jej bronić, ”będzie ci wstyd”
  5. Nie żyje panna młoda, zmarła po zjedzeniu ciastka. Powód okazał się wstrząsający
  6. Papież Franciszek i Watykan w żałobie. Niestety, media podały informację o śmierci

źródło: plejada.pl

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.