TVP żegna swoją kolejną gwiazdę. Tym razem, po 21 latach, stacja zdecydowała się na zwolnienie wybitnego dziennikarza Michała Olszańskiego i to bez możliwości pożegnania się z telewidzami. Nie będę miał okazji, by na antenie podziękować widzom – powiedział w rozmowie z portalem Wirualnemedia.pl. Nagle odsunięto go od programu.

W TVP nie brakuje roszad, a stacja pożegnała już swoje największe ikony jak Roberta Janowskiego, Joannę Racewicz czy Monikę Zamachowską. Teraz do tego grona dołącza kolejny dziennikarz, który z Telewizją Polską związany był od ponad 20 lat. Jak się okazuje, w poniedziałek zapadła decyzja, a Michał Olszański został odsunięty z programu w trybie nagłym. Nikt się tego nie spodziewał. 

TVP zwolniło Michała Olszańskiego

Michał Olszański już więcej nie wystąpi w roli gospodarza Magazynu Ekspresu Reporterów. Jak poinformował portal, w poniedziałek 24 sierpnia dziennikarz został odsunięty od produkcji w trybie pilnym. Niestety, nie dostał nawet możliwości pożegnania się z fanami. 

Po 21 latach nadszedł czas rozstania z TVP. Nie będę miał okazji, by na antenie podziękować widzom, dlatego czynię to tutaj – powiedział na łamach Wirtualnemedia.pl. – To był zaszczyt gościć w Państwa domach we wtorki wieczorem, ogromna radość z faktu, że prezentujemy uczciwy, rzetelny i ciekawy program. Szacunek i podziękowanie za to, że Państwo tak reagowali na nasze reportaże – dodał dziennikarz, korzystając z okazji. 

  1. Zenek Martyniuk błaga o pomoc. Bez pilnego wsparcia fanów może dojść do najgorszego
  2. Leczenie nie przynosiło żadnego efektu. Wtedy lekarz kazał odstawić jeden składnik diety

Michał Olszański żegna się z TVP

Słowa podziękowania i uznania kieruję także do reporterów, którzy są solą tego programu. Jesteście elitą dziennikarstwa, służycie prawdzie i ludziom. To dzięki Wam ten program przez lata był oglądany, szanowany i oczekiwany. Oby tak było dalej, niestety już bez mojego udziału – dodał w rozmowie z portalem dziennikarz. 

Jak informują Wirtualnemedia.pl, Michał Olszański zostanie zastąpiony przez Mirosława Rogalskiego. To nie pierwszy raz kiedy TVP w ten sposób potraktowało wybitnego dziennikarza. Kiedy zapadła decyzja o odsunięciu go od Pytania na śniadanie, rozmowa trwała pięć minut.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

TVP
Fot. Fragment programu „Magazynu Ekspresu Reporterów”, TVP

TVP zwolniło kolejną ikonę stacji. Michał Olszański nie poprowadzi już Magazynu Ekspresu Reporterów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jeszcze niedawno obiecała, że wróci. Niestety, nie żyje
  2. Nietypowy przepis na mizerię zachwyci każdego. Dodatkowy, niespodziewany składnik robi robotę
  3. RMF FM: Rząd rozważa przywrócenie niektórych obostrzeń. Dziennikarz stacji ujawnił szczegóły
  4. Bolesne wyznanie Małgorzaty Kożuchowskiej. Chodzi o jej ciążę
  5. Nagle usłyszeli potężny wybuch. Po chwili zaczęła się dramatyczna walka o życie dziecka. ”Stan jest bardzo ciężki”
  6. Niesamowite nowości na półkach w Biedronce. Koniecznie zwróć na nie uwagę, wielka uczta gwarantowana

źródło: wirtualnemedia.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułDokładnie 20 lat temu rozpoczęto zdjęcia do ”M jak miłość”. Pamiętacie pierwsze odcinki?
Następny artykułBędzie kolejne zamrożenie gospodarki? Ministerstwo finansów zabrało głos, jeszcze niedawno zapewniali, że nie
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.