Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Cudowna wiadomość. Gwiazda programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, powiedziała sakramentalne „tak”
Aleksandra Kwaterkiewicz
Aleksandra Kwaterkiewicz 28.06.2020 18:02

Cudowna wiadomość. Gwiazda programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, powiedziała sakramentalne „tak”

Twoja twarz brzmi znajomo
Fot. kasiaptasiaptasinska, Instagram
  1. Małgorzata Rozenek znowu chwali się małym Henryczkiem. Internautkę zaniepokoił jeden szczegół, wybuchła dyskusja
  2. Magda Gessler wyjawiła, jaki błąd popełniają Polacy w gotowaniu zup. Chodzi o uwielbiany produkt
  3. Dorota Wellman jest nieuleczalnie chora. Straszne, jakie komentarze słyszy pod swoim adresem, brak słów

Ewelina Lisowska na swoim Instagramie udostępniła relację z sobotniego wieczoru. Jak się okazało, jej przyjaciółka, uczestniczka programu Twoja twarz brzmi znajomo, powiedziała sakramentalne tak.

Twoja twarz brzmi znajomo: Kasia Ptasińska wzięła ślub

Twoja twarz brzmi znajomo: uczestniczka programu, aktorka i wokalistka powiedziała sakramentalne tak. A co ciekawsze, w wielkich zmianach w życiu gwiazdy nie dowiedzieliśmy się od niej samej. Za ogłoszeniem wspaniałej wiadomości stoi Ewelina Lisowska, która była gościem na weselnym przyjęciu.

Aktorka postanowiła wyglądać jak prawdziwa księżniczka i bez wątpienia jej się to udało. Na zdjęciach Eweliny Lisowskiej panna młoda prezentuje się wspaniale, widać, że to najszczęśliwszy dzień w jej życiu. Wybrankiem aktorki jest Tomasz Krupski, zastępca burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Kasia Ptasińska wzięła ślub. Ta wspaniała wiadomość obiegła media dzięki InstaStory Eweliny Lisowskiej, która była gościem na przyjęciu. Dzięki zdjęciom wokalistki mogliśmy podejrzeć kreację, a także styl wesela, na jaki zdecydowała się Kasia Ptasińska.

Kim jest Kasia Ptasińska?

Kasia Ptasińska jest aktorką, ale także wokalistką. Widzom znana jest z udziału w programie: Twoja twarz brzmi znajomo, oraz z ról w popularnych serialach, jak ta Beaty Wroniec w Na Wspólnej, czy Ali Kozłowskiej w M jak miłość.

Oprócz tego aktorkę możemy oglądać na deskach teatru Kamienica, Capitol oraz w musicalach Janusza Józefowicza. Aktorka nie raz udowodniła, że ma wspaniałe zdolności muzyczne. Kasia Ptasińska ukrywa swoje życie prywatne, rzadko pokazuje się ze swoim partnerem, to dzięki jej znajomym dowiedzieliśmy się, jak piękna uroczystość miała miejsce. Mimo epidemii koronawirusa wygląda na to, że przyjęcie się udało. Niestety, organizacja wesela wciąż wiąże się z pewnym ryzykiem. Pierwsze wesele, na którym zarażono się koronawirusem, miało miejsce w powiecie sejneńskim.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

twoja twarz brzmi znajomo

Zdjęcia z bajkowego ślubu można znaleźć na Instagramie Eweliny Lisowskiej.

twoja twarz brzmi znajomo

Kasia Ptasińska miała na sobie suknię w stylu księżniczki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszystko się nagrało. Ludzie nie wytrzymali i zatrzymali homofobiczną ciężarówkę za mowę nienawiści wobec LGBT i szerzenie dezinformacji, interwencja policji
  2. Nareszcie, przełomowa decyzja naszych sąsiadów. Wielu Polaków czekało od dawna
  3. GIS zamknął uwielbiane przez Polaków miejsce. Okazuje się, że może ich zamknąć jeszcze więcej, wszystko przez jedną rzecz
  4. 3 rzeczy, za którymi szaleje każdy facet. Jeżeli je zastosujesz, nie będzie mógł przestać o tobie myśleć
  5. Pamiętajcie Sandrę od „Marii Magdaleny”? Trudno uwierzyć, jak teraz wygląda, nie przypomina siebie
  6. Dramatyczna sytuacja w kolejnej części Polski. Burza spowodowała ogromne zniszczenia i niebezpieczeństwo, wstrząsające zdjęcia

Źródło: jastrzabpost.pl