Uroda pewnej kobiety, która w latach 80. XX wieku była ikoną wszystkich nastolatek, jakimś cudem nie przemija. Dla tej gwiazdy czas postanowił się zatrzymać. Pomimo upływu lat w dalszym ciągu wygląda oszałamiająco. Aż trudno uwierzyć, że kariera uwielbianej na całym świecie aktorki rozpoczęła się 45 lat temu.

Większość gwiazd zarówno na małym ekranie, jak i czerwonym dywanie musi olśniewać swoim wyglądem. To właśnie dlatego dokładają wszelkich starań, aby bez względu na sytuację prezentować się nienagannie. To zupełnie zrozumiałe, w końcu nigdy nie wiadomo, kiedy zostaną przyłapani przez paparazzi. Wiek gwiazd niemal od zawsze wzbudza masę kontrowersji. Tak jest właśnie w przypadku tej amerykańskiej aktorki filmowej.

Brooke Shields: młodość, uroda

Brooke Shields urodziła się w Nowym Jorku i pochodzi z francuskiej oraz angielskiej rodziny królewskiej. Jako nastolatka na pierwszym miejscu stawiała edukację. To zupełnie zrozumiałe, że Princeton University ukończyła z tytułem magistra literatury francuskiej.

Matka Brooke ulokowała w niej swoje niespełnione ambicje i za wszelką cenę pragnęła zrobić z niej gwiazdę. Pracę w show-biznesie rozpoczęła jeszcze jako niemowlę. Jako 11-miesięczna dziewczynka, wystąpiła w reklamie mydła Ivory. Później pojawiła się w reklamach pieluch, mleka czy lalek. Brooke Shields światową sławę zdobyła dzięki produkcji Błękitna Laguna. Nie bez przyczyny zdobiła okładki ponad 400 magazynów.

  1. Imbir może być szkodliwy dla zdrowia. Za żadne skarby go nie jedz, jeżeli spełniasz choć jeden z warunków
  2. Szumowski o prognozie na szczyt epidemii w Polsce. Ujawnił, w którym momencie jesteśmy
  3. Bardzo młoda mama zmarła na koronawirusa po porodzie. Nie zdążyła nawet dotknąć swojego dziecka

Brooke Shields dziś zniknęła z show-biznesu

Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo. Pomimo tego, że raczej sporadycznie pojawia się na dużym ekranie, częściej zobaczyć ją możemy w produkcjach telewizyjnych. W wielkim stylu widzom przypomniała o sobie dzięki roli w serialu Szminka w wielkim mieście, który po dwóch sezonach został zdjęty z anteny.

Na ten moment jej poczynania obserwować możemy głównie dzięki mediom społecznościowym. Na swoim Instagramie zgromadziła zawrotną liczbę 887 tys. obserwatorów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Uroda
instagram.com @brookeshields

Sławę zdobyła dzięki roli w Błękitnej Lagunie.

Uroda
instagram.com @brookeshields

Uroda w przypadku Brooke Shields zdecydowanie nie przemija. 

Uroda
instagram.com @brookeshields

Kobieta zachwyca urodą w mediach społecznościowych. 

ZOBACZ TEŻ:

 
Poprzedni artykułOd czerwca trudniej będzie wziąć ślub. Nowe przepisy nie spodobają się wielu
Następny artykułPaznokcie żelowe – jak zrobić, jak zdjąć?