Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Weronika Rosati: Robert Śmigielski mówi dość. Czy aktorka stanie przed sądem?
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 28.12.2018 15:50

Weronika Rosati: Robert Śmigielski mówi dość. Czy aktorka stanie przed sądem?

weronika rosati piotr śmigielski
Fot.instagram.com @weronikarosati

Weronika Rosati: Robert Śmigielski mówi dość. Od czasu udzielenia przez Weronikę Rosati głośnego wywiadu, w którym opowiada o trudach samotnego macierzyństwa i zdradza kulisy rozstania, o gwieździe na powrót stało się głośno. Jednak były partner i ojciec jej córeczki najwyraźniej nie ma zamiaru pozostać obojętny. Czy aktorka stanie przed sądem?

Weronika Rosati: Robert Śmigielski mówi dość. Gdy Weronika Rosati opowiedziała w Gali, dlaczego ostatecznie zdecydowała się na rozstanie z Robertem Śmigielskim, opinia publiczna podzieliła się na dwa obozy. Część broni prawa aktorki do przedstawiania własnego punktu widzenia, część oskarża ją o publiczne pranie brudów i hipokryzję. Wygląda na to, że Rosati może będzie musiała udowodnić swoją wersję w sądzie. Kto ma rację?

Weronika Rosati: Robert Śmigielski i aktorka wydawali się szczęśliwi. Co poszło nie tak?

Weronika Rosati: Robert Śmigielski pojawił się w życiu aktorki w dramatycznych okolicznościach. Gwiazda poznała znanego ortopedę, kiedy uległa wypadkowi samochodowemu. Rosati i Śmigielski zostali parą, a rok temu na świat przyszła ich wspólna córka Elizabeth.

Niestety, niedługo później świeżo upieczeni rodzice rozstali się. Jak cytuje pudelek.pl:

– Zachodząc w ciążę, która była planowana, nie miałam powodów przypuszczać, że będę samotnie wychowywać dziecko. (…) Dlatego decyzja o rozstaniu była traumatyczna, trudna i przykra.

Weronika Rosati: jej słowa wywołały burze i podzieliły środowisko

Jednak największe poruszenie wywołały słowa 34-letniej aktorki, w których zwróciła uwagę na różnice w traktowaniu kobiet i mężczyzn. Jak powiedziała:

– Gdybym to ja miała ośmioro dzieci z czterema partnerami, w tym czworo nieślubnych, poczętych w trakcie małżeństwa w ukryciu, i byłabym nadal nierozwiedziona, raczej zostałabym odrzucona, wyklęta przez społeczeństwo i poddana totalnemu ostracyzmowi.

Krystyna Demska-Olbrychska, żona aktora Daniela Olbrychskiego napisała list otwarty do Weroniki Rosati, w którym oskarżyła ją o fałszowanie rzeczywistości:

– On zapewnia Ci ciągle dobry status finansowy, nie uchyla się od żadnych obowiązków, jest odpowiedzialnym ojcem. Z kolei Rosati poparły Magdalena Środa i Karolina Korwin-Piotrowska, których wypowiedź Rosati opublikowała na swoim Instagramie.

Weronika Rosati: czy spotka się z Robertem Śmigielskim w sądzie?

Weronika Rosati: Robert Śmigielski miał do tej pory nie wchodzić w polemikę z aktorką, kierując się dobrem córki. Jednak jako lekarz nie może pozwolić, aby jego reputacja była szargana.

Jak donosi eska.pl, prawnicy Śmigielskiego przygotowują już dokumenty. Na razie ortopedzie zależy wyłącznie na ostrzeżeniu byłej partnerki, by zaprzestała opowiadania o ich związku.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

weronika rosati robert śmigielski

Weronika Rosati i Robert Śmigielski są rodzicami małej Elizabeth, która przyszła na świat rok temu.

weronika rosati robert śmigielski

Show buissnes szybko podzielił się na tych, którzy zarzucają aktorce kłamstwa i tych, którzy ją popierają. W drugiej grupie znalazła się m.in. Magdalena Środa i Karolina Korwin-Piotrowska.

weronika rosati robert śmigielski

Obecnie aktorka skupia się na pracy zawodowej i wychowywaniu córki. Czy jej kariera ucierpi przez sądowy spór z byłym partnerem?

weronika rosati robert śmigielski

Podobno właśnie ze względu na wspólną córkę ortopeda do tej pory nie reagował na to, co aktorka opowiada w wywiadach. Najwyraźniej jednak stracił cierpliwość.

weronika rosati robert śmigielski

Czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie? A może Weronika Rosati i Robert Śmigielski zdołają się dogadać?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tomasz Kot: wzrost aktora jest niewiarygodny! Jest bardzo wysoki
  2. Demi Lovato opublikowała wzruszający post. Jak czuje się po odwyku?
  3. Olga Bołądź: syn aktorki ma już 5 lat! Kto jest jego ojcem?

źródła: eska.pl, pudelek.pl, fakt.pl