Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 26.04.2022 12:28

Wiadomo, co Katarzyna Cichopek robi po głośnym wywiadzie męża. Dziś wieczorem odbędzie miłe spotkanie

Katarzyna Cichopek
fot. instagram/katarzynacichopek

Ostatni wywiad Marcina Hakiela podobno wzbudził złość u jego byłej partnerki. Według medialnych doniesień Katarzyna Cichopek zareagowała ostro, jednak okazuje się, że incydent nie był w stanie popsuć jej zamiarów. Gwiazda nieoczekiwanie zdradziła swoje plany na dzisiejszy wieczór. Czeka ją miłe spotkanie.

Nie cichnie wrzawa wokół rozstania słynnej pary. Choć wkrótce miną dwa miesiące odkąd Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili zaskakujące nowiny, wciąż wypływają nowe informacje na ten temat. Tancerz coraz chętniej wypowiada się na temat ich przeszłości, a w ostatnim wywiadzie wyraźnie zasugerował, że został zdradzony przez żonę.

Na reakcję jego byłej partnerki nie trzeba było długo czekać. Rozmowa z Aleksandrą Kwaśniewską w „Mieście kobiet” podobno zirytowała aktorkę, która miała ostro zareagować na słowa Marcina. Teraz emocje już opadły, a my wiemy, co gwiazda „M jak miłość” robi po aferze.

Katarzyna Cichopek po wywiadzie męża zdradziła swoje plany na wieczór

Katarzyna Cichopek miała ostatnio nie lada powody do stresu. Po głośnym wywiadzie pod jej adresem spłynęły mocne słowa i przykre komentarze od fanów, które zaskoczyły i zmusiły do reakcji nawet Marcina Hakiela. Nie zmieniło to jednak zamiarów gwiazdy, która pochwaliła się planami na nadchodzący czas. Wiemy, że wieczorem czeka ją miłe spotkanie.

Po rozstaniu aktorka rzuciła się w wir pracy. Po przerwie wróciła na plan „M jak miłość” oraz pojawiła się na scenie w Bydgoszczy, grając w spektaklu „Przygoda z ogrodnikiem”. Teraz wiatr, a właściwie mocno napięty grafik wywiał ją aż do Krakowa, gdzie w Tauron Arenie odbywają się specjalne targi dla młodych osób, szukających swojego kierunku w życiu.

Cichopek pojawiła się tam wraz z Tomaszem Wolnym i z entuzjazmem zapowiedziała wejście na żywo w „Pytaniu na śniadanie”. Wiemy jednak, że na wieczór zaplanowała coś naprawdę wyjątkowego.

Wskazówka pojawiła się na profilu Anny Muchy, która dla aktorki jest nie tylko koleżanką z planu. Obie kobiety od lat łączy serdeczna, bliska przyjaźń. Dziś serialowa Magda kończy 44 lata, a komentarz Kasi pod jej zdjęciem nie pozostawia wątpliwości, z kim będzie świętować urodziny. Wygląda na to, że była partnerka Marcina Hakiela będzie mogła zapomnieć o kłopotach w towarzystwie przyjaciółki.

Katarzyna Cichopek
Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wygrał 1. edycję „Big Brothera”, 18 lat później zginął kilkaset metrów od domu. Zagadkowa śmierć Janusza Dzięcioła
  2. Jak wygląda życie Jarka z „Chłopaków do wzięcia” po ślubie? Świeżo upieczony mąż gotuje, żony brak
  3. Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oburzeni. Fala negatywnych komentarzy po finale ostatniego odcinka