Michał Wiśniewski opublikował na swoim profilu przykry komunikat. Muzyk poinformował swoich fanów, że wraz ze swoim zespołem nie wystąpi na koncercie premier opolskiego festiwalu. 

Już wkrótce odbędzie się 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Michał Wiśniewski liczył, że wraz ze swoim zespołem będzie mógł pojawić się na deskach opolskiego amfiteatru, tak się jednak nie stanie.

Michał Wiśniewski opublikował przykry komunikat

Michał Wiśniewski za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie zabrał głos ws. koncertu premier, który ma odbyć się  4 września w Opolu. Muzyk ogłosił, że wraz ze swoim zespołem nie pojawi się na scenie. 

Nie wystąpimy w koncercie premier opolskiego festiwalu – czytamy na początku wpisu opublikowanego przez artystę. 

-„Zatańcz Ze Mną” to kompozycja Jacka Wąsowskiego i dziś zaczynamy zdjęcia do teledysku. Pod koniec września sami przekonacie się, czy utwór nie zasłużył na to, aby pojawić się w Opolu. Tymczasem jak mawia klasyk: „Zawsze Naprzód – Nigdy Wstecz”! – czytamy w dalszej części wpisu. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Pod postem pojawiła się masa komentarzy. Większość fanów otwarcie przyznała, że jest im bardzo przykro z tego powodu. Wiele osób miało nadzieję, że Ich Troje pojawi się w Opolu: 

-Słyszałam utwór w Sopocie i Panie Michale ukłony

Przykro mi. Miło byłoby zobaczyć was znów w Opolu…

-Przykro, ale nie ma co oglądać się w tył, czekam z niecierpliwością

Ogromna szkoda, że nie wystąpicie – pisali internauci.

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram 

  

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.