Grażyna Torbicka od zawsze w swojej pracy charakteryzowała się eleganckim, schludnym wyglądem. Już nie raz zachwycała swoimi poszczególnymi stylizacjami, a ostatnio zrobiła to po raz kolejny w ramach festiwalu w Cannes.

Prezenterka była bowiem na tym wydarzeniu służbowo. Na miejscu prowadziła relacje dla Radia ZET. Była przy tym nie gorzej ubrana od gwiazd gali.

Jak Grażyna Torbicka wyglądała w Cannes?

Prezenterka wrzuciła na Instagrama post, w którym podsumowała swoje ostatnie dwa tygodnie spędzone w Cannes. Choć w opisie skupiła się nie na kreacjach, a swoich obowiązkach, kompilacją zdjęć zapewniła obserwującym przegląd swoich stylizacji. Te w każdym wypadku zachwycają.

Na niektórych zdjęciach widać bowiem bardziej formalne wcielenia Torbickiej. Dziennikarka założyła chociażby białą marynarkę do jasnej bluzki i czarnego dołu. Dodała do tego torebkę na srebrnym łańcuchu. Cała kreacja nie rzuca się przesadnie w oczy, ale pasuje do samej prezenterki i podkreśla jej wdzięk oraz elegancję.

Na innych fotkach widać za to jak Grażyna Torbicka była ubrana już po wypełnieniu swoich obowiązków. Czas wolny spędzała w czarnych, dresowych spodniach i prostych t-shirtach. W luźniejszych stylizacjach również wyglądała bardzo dobrze i przede wszystkim absolutnie nie na swój wiek. Kreacje podkreślały bowiem jej zgrabną sylwetkę i śmiało można założyć, że Torbicka była mylona z kobietami o 20 lat młodszymi od siebie.

Warto podkreślić, że w karierze dziennikarki był to już 23. Festiwal w Cannes. Jak można wnioskować po opisie zdjęć, wcale nie nudzi się ona tymi wydarzeniami. Wręcz przeciwnie, za każdym razem jest podekscytowana i cieszy się, że może brać udział w tym filmowym święcie.

– Bycie częścią tak wielobarwnej, międzynarodowej rodziny filmowej jest bardzo inspirujące – skwitowała Grażyna Torbicka.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pilna wiadomość dla rodziców. Właśnie ruszyła ważna akcja
  2. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  3. Ujawniono zarobki Maryli Rodowicz w „The Voice Senior”. Pozostali jurorzy będą zazdrościć?

Źródło: Pudelek.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl