Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwany finał dziewiątej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Niestety, nie obyło się bez skandalu. Produkcja niechcący opublikowała fotografię, dzięki której wiemy, kto niestety nie znalazł miłości w programie.

Kultowe show TVP od początku cieszy się olbrzymią popularnością i sympatią telewidzów, którzy z zapałem śledzą poczynania rolników. Przed nami ten najważniejszy finałowy odcinek, podczas którego stanie się jasne, kto z uczestników zakończy program z ukochaną osobą u swojego boku.

Niestety, produkcja zaliczyła małą wpadkę i przez pomyłkę opublikowała zdjęcie, z którego jasno wynika, komu nie udało się odnaleźć miłości. Zaskoczeni?

Przed nami finałowy odcinek programu „Rolnik szuka żony”

Do sieci trafiła już zapowiedź finałowego odcinka programu Telewizji Polskiej, w której możemy zauważyć, że uczestnikom towarzyszy naprawdę świetny humor. Już w tę niedzielę dowiemy się, kto z uczestników prawdziwie wygrał program i znalazł w nim ukochaną osobę. Przypomnijmy, że w dziewiątej edycji, wśród poszukujących szczęścia rolników, znaleźli się Klaudia, Tomek, Tomasz, Michał i Mateusz.

W ostatnim odcinku serii nasi uczestnicy spotkają się wraz z prowadzącą show Martą Manowską i zdradzą jej, jak obecnie wyobrażają sobie swoje życie i czy znajdzie się w nim miejsce dla osoby poznanej w programie TVP.

Niestety, wygląda na to, że produkcja pospieszyła się z ogłoszeniem wyników i niechcący opublikowała fotografię, zdradzającą zakończenie programu.

Wpadka w programie „Rolnik szuka żony”

W social mediach programu „Rolnik szuka żony” znalazło się kilka fotografii, które według internautów mogą być znaczącą podpowiedzią na temat tego, kto znalazł miłość w show. Na zdjęciach widzimy między innymi odbywających Martę Manowską, która wraz z Michałem i Tomek odbywa poważną rozmowę.

Fani sugerują, że właśnie te ujęcia mogą być dowodem, że panowie niestety nie odnaleźli w programie miłości. Później jednak w sieci pojawił się jeszcze lepszy dowód – wspólne zdjęcie wszystkich par. Fotografia szybko zniknęła z social mediów, ale wnikliwi fani zdążyli zauważyć, jak prezentowali się uczestnicy i kogo mieli u swojego boku.

Według nich program zakończą szczęśliwie zakochani: Klaudia i Valentyn, Tomek i Kasia oraz Michał i Ada. Na zdjęciu pozuje również Tomasz i Justyna, ale fani twierdzą, że ewidentnie trzymają od siebie dystans. Z kolei obok Mateusz stoi sama Marta Manowska, co może sugerować, że on i Agnieszka jednak nie potrafili dojść do porozumienia.

Zobacz zapowiedź finałowego odcinka:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.