Magda Gessler odniosła niemały sukces nie tylko w showbiznesie za sprawą Kuchennych Rewolucji, ale także w gastronomii, prowadząc kilka knajp oraz restauracji. Nic więc dziwnego, że może pozwolić sobie na mieszkanie w willi. Jej domostwo robi wrażenie.

Jej posiadłość znajduje się pod Warszawą, w miejscowości Łomianki. Co ciekawe, nie jest to jedyny dom Gessler, ponieważ może pochwalić się także swoim własnym kątem w Hiszpanii.

Magda Gessler i jej podwarszawska willa

Jak widać po jej telewizyjnych występach, Magda Gessler lubi ubierać się w ciekawe kolory i szałowe wzory. W podobnym, intrygującym i ekstrawaganckim klimacie udekorowała swoją willę.

Restauratorka zdecydowała się na zabytkowe meble z różnych epok oraz krajów. W domu nie brakuje też kwiatów oraz innych dekoracji. Wszystko to sprawia, że wnętrze wygląda wręcz bajkowo.

Wnętrze domu można więc określić nieco szalonym, ale nie można już tego samego powiedzieć o jego elewacji. Fasada willi jest bowiem wykonana z efektownych kamieni oraz białego drewna. Wygląda wręcz niczym stereotypowy, górski dom z amerykańskich filmów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przed nim za to znajdują się chodniki z płyt betonowych oraz imponujące trawniki. Nie brakuje też drzew oraz efektownych rabat wypełnionych pięknymi, kolorowymi kwiatami. Całość po prostu musi robić wrażenie.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę

Źródło: gwiazdy.wp.pl