Adam Małysz do dziś pozostaje jednym z najbardziej lubianych polskich sportowców. Dzisiaj na jaw wyszła nowa, radosna informacja z życia rodziny Małyszów – żonę skoczka czeka już wkrótce duże wyzwanie.

  • Izabela Małysz od ponad dwudziestu lat jest związana ze znanym skoczkiem
  • Okazuje się, że teraz weźmie udział w nowym programie Polsatu
  • W nowej roli będziemy mogli oglądać żonę sportowca już jesienią

Dzisiaj na profilu Facebookowym popularnego programu Polsatu pojawiła się niespodziewana informacja. Okazuje się, że w znanym programie tanecznym będziemy mogli już niedługo zobaczyć Izabelę Małysz.

Izabela Małysz w zupełnie nowej roli

Adam i Izabela Małysz to jedna z popularniejszych par w polskim showbiznesie. Popularność przyniosły im głównie sportowe sukcesy skoczka narciarskiego, który do dziś pozostaje jednym z najbardziej popularnych sportowców polskich.

Wspólnie prowadzą działalność w social mediach. Szczególnie Iza Małysz na swoim Instagramie często dzieli się prywatnymi zdjęciami, zebrała tam także spore grono obserwatorów – ponad 20 tysięcy.

Dziś media obiegła szokująca informacja – Izabela Małysz wystąpi w najnowszej edycji „Tańca z Gwiazdami”. O jej nowym projekcie poinformował program na swoim oficjalnym fanpage’u na Facebooku.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Kim jest Izabela Małysz?

Izabela Małysz zdobyła popularność głównie dzięki sławie swojego męża, który jest uznanym na całym świecie sportowcem. Żona skoczka jest także popularna dzięki swojej działalności w social mediach.

Zawodowo także jest związana ze sportem – jest menadżerką sportu. Prowadziła także ze swoim mężem fundację dla dzieci uzdolnionych sportowo.

Z Adamem Małyszem związana jest od 1997. Para jest ze sobą w stałym i szczęśliwym związku – sportowiec bez wątpienia będzie wspierać swoją żonę w nowym programie Polsatu.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek pokazała brzuszek
  2. Podczas pogrzebu ofiar Jacka Jaworka biskup zwrócił się do żałobników z ważnym apelem
  3. Nie żyje Monika Kowalczyk

 Źródło: Profil facebookowy programu „Taniec z gwiazdami”