Wnuczka Zbigniewa Wodeckiego ma już 17 lat. Długo żyła w cieniu sławnego dziadka, ale teraz zrobiła coś wyjątkowego, aby go upamiętnić. Co zrobiła dla zmarłego muzyka nastolatka? Czy również zostanie gwiazdą?

Zbigniew Wodecki odszedł w 2017 roku po długiej walce z chorobą. Teraz muzyk wciąż jest wspominany przez wielbicieli, a pamięć po nim nie zaginęła. Teraz wnuczka gwiazdora upamiętniła go w niezwykły sposób.

Wnuczka Zbigniewa Wodeckiego upamiętniła dziadka

Wnuczka Zbigniewa Wodeckiego wzięła udział w akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Siedemnastoletnia Julia prowadziła licytację plakatu z podpisem swojego sławnego dziadka. Udało jej się zebrać 5800 złotych.

– To bardzo duża suma. Choć Julia nie ma na razie sprecyzowanych planów na przyszłość, to widać, że obycie ze sceną ma we krwi. Świetnie sprawdziła się w tej roli i dalej bardzo prężnie będzie z nami działać — powiedział pracownik fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego tygodnikowi Na żywo.

Zbigniew Wodecki jeszcze za swojego życia sam wyznał, że nie sprawdza się w roli dziadka. 

Jestem kiepskim dziadkiem. Za mało zajmuję się wnukami. Nie poświęcam im zbyt wiele czasu i mam o to do siebie pretensje — powiedział muzyk w wywiadzie.

wnuczka
facebook.com
Zbigniew Wodecki. Okruchy Pamięci

Zbigniew Wodecki: dzieci

Zbigniew Wodecki miał troje dzieci z żoną Krystyną: Joannę, Katarzynę i Pawła. Muzyk doczekał się również aż piątki wnucząt: Julii, Mai, Dawida, Leo oraz Lily.

Z jedynym synem Pawłem Zbigniew Wodecki miał nie najlepszą relację. To właśnie jego córką jest najstarsza córka muzyka — Julia. 

– Przepraszałem moje dzieci, szczególnie syna Pawła za to, że się nad nim znęcałem, kiedy biedny grał na fortepianie. Nie mogę sobie tego darować. Jak byłem mały, obiecywałem sobie, że w życiu dziecka nie uderzę, ale nie dotrzymałem słowa — wyznał Zbigniew Wodecki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wnuczka
screen youtube.com@Super Stacja

Wnuczka Zbigniewa Wodeckiego żyła w jego cieniu.

wnuczka
fot. facebook.com Zbigniew Wodecki – Fan Club

Zbigniew Wodecki zmarł dwa lata temu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W zębie strażaka utknął kawałek popcornu. Lekarze musieli zoperować jego serce
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. 3 pary znaków zodiaku, które nigdy nie powinny być razem. Ich związki skończą się katastrofą
  4. Alżbeta Lenska znowu trafiła do szpitala. Aktorka przeszła kolejną operację
  5. Przystojny gwiazdor TVP został ojcem. Dumny tata zdradził płeć i imię dziecka
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródło: pomponik.pl

 

Poprzedni artykułKobieta podaje viagrę swojej małej córeczce. Powód wzbudza skrajne reakcje
Następny artykułNajbrzydsze stopy gwiazd. 10 zdjęć, które mogą się śnić po nocach
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.