Wojna domowa to kultowy, czarno-biały serial komediowy, który skradł serca Polaków. Podobnie, jak wówczas 15-nastoletnia Anula, w którą wcieliła się Elżbieta Góralczyk. Rola przyniosła jej chwilową sławę. Jednak po niej kobieta zapadła się pod ziemię, rezygnując z aktorstwa. Czym się zajęła? Co się z nią działo po głośnej roli?

Fani serialu Wojna domowa zapamiętali Elżbietę Góralczyk jako roześmianą i pogodną dziewczynę, z burzą blond włosów. Co po serialu stało się z dobrze zapowiadającą się gwiazdą?

Elżbieta Góralczyk w serialu Wojna domowa

Dziewczyna trafiła do serialu zupełnie przypadkiem. Miała wówczas zaledwie 14 lat. Zobaczyła w telewizji informację o castingu, który potem zwyciężyła. Pracę na planie wspominała z uśmiechem na twarzy – doznała tam ciepłej i rodzinnej atmosfery. Wszystko wskazywało na to, że to początek jej wielkiej kariery.

Tak się jednak nie stało. Ostatecznie to była jej jedyna taka rola. Po Wojnie Domowej miała jeszcze okazje zagrać dwie niewielkie role telewizyjne. Po tym jednak jej kariera aktorska zamarła na dobre.

  1. Mężczyzna pokazał zdjęcie karty do głosowania i wywołał burzę. Jest stanowisko MSZ
  2. Bardzo złe wieści dla wszystkich, ale zawierające cenną prawdę o kupowanych przez niemal każdego produktach z Biedronki, Lidla i innych. Unikaj ich
  3. Chciała ukryć siwe włosy, fryzjer ją zaskoczył. Gdy spojrzała w lustro, wiedziała, że ostatni raz zafarbowała włosy

Elżbieta Góralczyk miała smutne życie

Po serialu Góralczyk zdała maturę i uczyła się w szkole charakteryzatorskiej. To właśnie z tym zawodem związała się na dłużej, pracując w Telewizji Polskiej. Później porzuciła telewizję na dobre i postanowiła przeprowadzić się do Wiednia.

To właśnie tam wyszła za mąż. Niestety, nie miała w życiu dużo szczęścia. Zdiagnozowano u niej chorobę nerek, która przerodziła się w nowotwór. Kobieta zmarła w wieku 57 lat, a dziś mało kto pamięta o tym, jak bardzo uwielbianą postać odgrywała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wojna domowa
Screen z serialu „Wojna domowa”

To był kultowy serial.

wojna domowa
Screen z serialu „Wojna domowa”

Który bawił Polaków do łez.

wojna domowa
Screen z serialu „Wojna domowa”

To niestety była jedyna taka rola Elżbiety Góralczyk.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Antoni Macierewicz w bardzo ostrych i wulgarnych słowach. Puściły mu nerwy, wszystko opublikowane „zdrada i zaprzaństwo”
  2. Chcą zamknąć granice? Niepokojące doniesienia z południa Europy. Decyzja zapadła
  3. Była wokalistka Varius Manx jest sparaliżowana. Wiemy, jak wygląda jej życie lata po feralnym wypadku
  4. Podbiła serca widzów jako mała dziewczynka. Niewiarygodne, jak zmieniła się Zosia z „Rodzinki.pl”
  5. Nie żyje Dorota Janiczek. Ciało kobiety znaleziono w lesie na terenie Ornontowic
  6. Tragiczna śmierć wstrząsnęła mieszkańcami. Nie żyje Andrzej Radomski

Źródło: swiatseriali.interia.pl

 

 

Poprzedni artykułRachunek z polskiej restauracji zwala z nóg. Za jedną pozycję 2700 zł do zapłaty, powód zadziwia
Następny artykułKim była mama Trzaskowskiego? Z Wikipedii nagle usunięto o niej jedną informację, wielu będzie zaskoczonych
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.