Wpadka w RMF FM była nie tylko zaskoczeniem dla widzów, ale też samego prowadzącego, który nie miał pojęcia, że wciąż znajduje się na antenie radia. Jak się okazuje, interesującą wymianę zdań dziennikarza Roberta Mazurka z biskupem Mirosławem Milewskim, usłyszało więcej osób, niż powinno. Reakcja radiowca i jego gościa, mówi sama za siebie. 

Robert Mazurek na antenie RMF FM prowadził dyskusję z biskupem Mirosławem Milewskim. Panowie w żartobliwym tonie zakończyli spotkanie, żegnając się z widzami i słuchaczami. Byli przekonani, że zeszli z anteny. Zaczęli kontynuować prywatną rozmowę, której nikt miał nie słyszeć – stało się inaczej.

Wpadka w RMF FM

Robert Mazurek i biskup Mirosław Milewski, po rozmowie pożegnali się z fanami. Obaj panowie byli przekonani, że są poza anteną,  dzięki czemu widzowie i słuchacze byli świadkami dość nietypowej sytuacji. Panowie zakończyli swoją rozmowę pytaniami o miejsce tegorocznych wakacji.

Rozmowa była kontynuowana także po pożegnaniu z widzami:

– Jaka Suwalszczyzna? – zapytał Mazurek

– No ja co roku jeżdżę – usłyszał w odpowiedzi Milewskiego.

– Gdzie? – dopytał

– Okolice Studzienicznej – powiedział Milewski. 

– Kiedy jedziesz?

– Ja tam jadę w drugi tydzień lipca

– Ja tam będę – dodaje Mazurek.

Wtedy właśnie dziennikarz dowiedział się, że wciąż znajdują się na antenie.

  1. Andrzej Duda ogłosił zaskakującą informację. Wielu Polaków będzie zachwyconych, Prezydent obiecuje wielkie pieniądze
  2. Co za widok, do internetu trafiło zdjęcie Gessler bez makijażu w turbanie na głowie. Kompletnie nieumalowana gwiazda „Kuchennych rewolucji” zaskoczyła wszystkich
  3. Kierowca autobusu z Warszawy był pod wpływem substancji psychoaktywnych? Najnowsze informacje wprawiają w osłupienie

Co za wpadka

– Co jesteśmy? –  Wtedy właśnie realizatorzy poinformowali ich, że nadal są na antenie. Zszokowany dziennikarz szybko wybrnął z sytuacji, śmiejąc się i ponownie żegnając ze słuchaczami.

Tego typu wpadki to dość częsta sprawa, szczególnie w pracy dziennikarzy, którzy nagrywają na żywo. Grunt, by wyjść z takiej sytuacji z głową i się jakoś obronić. Dziennikarzowi RMF FM udało się to po mistrzowsku.

ZOBACZ WIDEO:

wpadka
Fot. Fragment Audycji RMF FM
 
Kiedy dziennikarz i gość myśleli, że zeszli z anteny postanowili kontynuować prywatną rozmowę. Szybko okazało się, że panom przysłuchują się słuchacze i widzowie audycji.
 
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.