Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wszyscy mówili o złym stanie ojca Alicji Bachledy-Curuś. Teraz aktorka przekazała komunikat ws. taty
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 18.04.2021 20:26

Wszyscy mówili o złym stanie ojca Alicji Bachledy-Curuś. Teraz aktorka przekazała komunikat ws. taty

Alicja Bachleda-Curuś
fot. https://www.instagram.com/alicjabc/

Od kilku dni wszystkie media pisały o tym, że ojciec Alicji Bachledy-Curuś ma problemy ze zdrowiem. Wszyscy z niepokojem oczekiwali kolejnych informacji i komentarza aktorki. Gwiazda dopiero teraz zabrała głos i postanowiła wyjaśnić całą sprawę.

Okazuje się, że ojciec Alicji Bachledy-Curuś czuje się bardzo dobrze. Aktorka wyjaśniła, że informacje powielane przez kolejne media są nieprawdziwe, jednak to nie wszystko, co chciała przekazać internautom.

Alicja Bachleda-Curuś o stanie zdrowia swojego ojca

Na oficjalnym profilu Alicji Bachledy-Curuś pojawiło się oświadczenie odnoszące się do informacji, które przez ostatnie dni były nagłaśniane przez polskie media. Wiele portali pisało bowiem, że ojciec aktorki jest w złym stanie.

Okazało się jednak, że Tadeusz Bachleda-Curuś ma się bardzo dobrze, a informacje o jego problemach mijają się z prawdą.

Aktorka, czując, że musi wyjaśnić zaistniałą sytuację, opublikowała obszerny wpis. Już na początku wyjaśniła, że powodem zabrania głosu w tej sprawie, były liczne telefony od zmartwionych bliskich, którzy przejęli się, że ojciec gwiazdy jest w kiepskim stanie.

-Od czasu do czasu zdarza mi się przeczytać o sobie totalne bzdury, bardziej lub mniej krzywdzące, wszystkie jednak obchodzę szerokim łukiem. Jest jednak granica, której najwyraźniej nie znają pewne media ostatnio donoszące o złym stanie zdrowia mojego taty – czytamy na początku wpisu.

Ojciec Alicji Bachledy-Curuś cieszy się zdrowiem

Aktorka w swoim ostatnim wpisie zapewniła, że jej ojciec jest w bardzo dobrej kondycji i nie ma powodów do obaw o jego zdrowie. Gwiazda jednocześnie apelowała o szacunek i niepowielanie bzdurnych informacji.

Tata, Bogu dzięki, czuje się świetnie i mam nadzieję, że nie dotrą do niego te bzdury. Chciałam uspokoić wszystkich, którzy po przeczytaniu tych doniesień dzwonili z troską. Tego typu wymysły są wyjątkowo perfidne w tak wymagającym dla nas wszystkich czasie – podsumowała Alicja Bachleda-Curuś.

Cieszymy się zatem, że Tadeusz Bachleda-Curuś czuje się świetnie, a publikowane informacje okazały się nieprawdziwe. Życzmy dużo zdrowia!

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com