Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Julia Wieniawa uległa wypadkowi na planie serialu „Zawsze warto”.
Marta Kulik
Marta Kulik 02.10.2019 18:52

Julia Wieniawa uległa wypadkowi na planie serialu „Zawsze warto”.

julia wieniawa
fot. instagram.com @juliawieniawa

Wypadek na planie serialu Zawsze warto. Podczas nagrywania brutalnej sceny ucierpiała Julia Wieniawa. To makabra — mówił w Polsat News aktor, który przyczynił się do zdarzenia.

Julia Wieniawa miała poważny wypadek na planie nowego serialu Polsatu. Polała się krew, ale ranna gwiazda musiała dokończyć scenę! Mariusz Bonaszewski zdradził szokujące szczegóły z tamtego dnia.

Wypadek Julii Wieniawy

Julia Wieniawa jest jedną z głównych aktorek serialu Zawsze warto. Obok Weroniki Rosati i Katarzyny Zielińskiej wciela się w bohaterkę zmagającą się z przeciwnościami losu. Jej postać jest prostytutką, która pewnego dnia trafia na adwokata Witolda Wardeckiego, granego przez Mariusza Bonaszewskiego. Podczas brutalnej sceny aktor rozerwał ucho Julii. Ranna gwiazda musiała kontynuować nagrania.

wypadek

-Zupełnie niechcący włożyłem rękę w jej duże kółko w uchu. Byłem przekonany, że to jest tylko klips, a nie duży kolczyk. No i rozerwałem jej całe ucho. To makabra! Tym bardziej że potem trzeba było to kontynuować, więc zrobić drugą dziurkę jeszcze raz i grać dalej. Potem się ma rodzaj takiego napięcia, że ja przecież naprawdę nie chciałem — mówił Mariusz Bonaszewski dla Polsat News.

Internauci zauważyli, że sama Julia, pomimo dużej aktywności w mediach społecznościowych, nie poinformowała o zdarzeniu. Gwiazda zachowała profesjonalizm do samego końca i dzielnie przetrwała trudny dzień zdjęciowy. Pomocy udzielono jej na miejscu, a wizyta w szpitalu nie była konieczna.

wypadek

Kim jest Mariusz Bonaszewski?

Mariusz Bonaszewski jest aktorem, w 1998 roku ukończył szkołę teatralną w Warszawie. Karierę zaczynał jednak dużo wcześniej, bo jeszcze jako uczeń liceum stawiał pierwsze kroki na deskach Teatru Dramatycznego w Słupsku. Następnie przeniósł się do warszawskiego Teatru Dramatycznego, gdzie został doceniony za rolę w Mewie Czechowa. Od 1997 roku występuje w Teatrze Narodowym w Warszawie.

wypadek

Mariusz Bonaszewski często pojawia się w polskich serialach, gdzie zyskuje sympatię zwłaszcza damskiej części publiczności. Gdzie grał? Aktora mogli oglądać fani produkcji takich jak W rytmie serca, Przyjaciółki, Pakt, Wszystko przed nami czy M jak miłość. W ostatnich latach zagrał u Władysława Pasikowskiego w filmie Kurier i Powidokach Andrzeja Wajdy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl naprędce wycofuje produkt. Zagraża życiu klientów
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
  3. Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
  4. Wyszła na spacer z psem. Po powrocie zauważyła, że do psiej sierści ktoś się przyczepił
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu