Miłość w małżeństwie Golców kwitnie. Już niedługo zakochani będą mieć niemałe powody do radości. Za miesiąc muzycy obchodzą swój wyjątkowy jubileusz. 

Łukasz i Edyta Golec są jednym z najbardziej zgodnych i świetnie dobranych małżeństw w polskim show-biznesie. Fani od lat zazdroszczą parze uczucia, które mimo upływu lat i wspólnej pracy na scenie, nie wypaliło się, ale z każdym dniem wydaje się coraz mocniejsze.

Niedawno muzycy byli razem na wymarzonych wakacjach w Czarnogórze. Para z chęcią dzieliła się z fanami pięknymi zdjęciami krajobrazów, jakie otaczały ich podczas urlopu. Teraz małżeństwo ma kolejną okazję do radości.

Łukasz i Edyta Golec obchodzą swój jubileusz

Za miesiąc ulubieńcy publiczności będą mieć następną okazję do świętowania, a może nawet wspólnego wyjazdu. We wrześniu Łukasz i Edyta Golec będą celebrować 22 lata małżeństwa. Para pobrała się w 2000 roku, a cztery lata później na świat przyszedł ich pierwszy syn Bartłomiej. W 2006 roku zakochani powitali córkę Antoninę. Najmłodszy syn Piotr urodził się natomiast w 2008 roku. Choć dziś uznawani są za jedno z najpiękniejszych małżeństw, okazało się, że nie zawsze byli ze sobą zgodni.

Łukasz i Edyta Golec: historia miłości muzyków

Para poznała się jeszcze w liceum. Co ciekawe, Łukasz nie od razu zdobył serce swojej ukochanej, a to dlatego, że miał opinię chłopaka, który dziewczyny zmienia, jak rękawiczki, a Edyta nie zamierzała angażować się w relację z kimś takim. Po wielu próbach zmieniła zdanie, a nawet zaprosiła przyszłego męża na wesele.

-Uderzanie do Edytki rozpocząłem chyba w mojej maturalnej klasie. Ta chemia na wiosnę dosyć poważnie buzowała. Zaczęliśmy się spotykać. Potem ona zaprosiła mnie na wesele do swojego wujka — wyznał Łukasz Golec w jednym z wywiadów.

Niestety, jakiś czas później muzyk wyjechał na kontrakt do Niemiec i kontakt zakochanych gwałtownie się urwał. Szybko okazało się jednak, że Łukasz cały czas wysyłał listy do swojej wybranki, ale ponieważ nie pamiętał adresu domowego, wszystkie kierował do szkoły. Edyta dała mu szansę, a po dostaniu się na wymarzone studia muzyczne w Katowicach zamieszkała ze swoim ukochanym.

Od tej pory zakochani stanowili duet nie tylko w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Od lat współpracują ze sobą na scenie i razem z bratem bliźniakiem Łukasza — Pawła tworzą zespół Golec uOrkiestra.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy Golec uOrkiestry
  2. „Mam nadzieję, że nikt nie wyłączył teraz telewizora”. Absurdalna „opowieść” Tomasza Kammela w PnŚ
  3. „Płakałem jak bóbr”. Olek Sikora zakończył pracę na planie programu „Czas na przebój”

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.