Zapalenie mózgu było bezpośrednią przyczyną śmierci uwielbianego i cenionego na całym świecie aktora. Wiadomość o jego odejściu zdruzgotała nie tylko jego rodzinę, lecz także wszystkich jego wielbicieli. Żona zmarłego gwiazdora wydała oficjalne oświadczenie.

Uwielbiany australijski aktor, Tom Long, zmarł po długiej i ciężkiej chorobie. Wiadomość o jego śmierci wywołała olbrzymie poruszenie w środowisku filmowym. Gwiazdor zmarł w sobotę, 4 stycznia 2020 roku. Wdowa po aktorze, Rebecca Fleming, wystosowała do mediów oświadczenie, w którym opisała przyczynę śmierci ukochanego męża. 

Zapalenie mózgu było bezpośrednią przyczyną śmierci

Tom Long zniknął ze szklanego ekranu w 2012 roku, kiedy to zdiagnozowano u niego nowotwór szpiku kostnego. Przez ostatnie lata był pod stałą opieką najlepszych specjalistów, którzy każdego dnia walczyli o poprawę jego zdrowia. Gwiazdor zmarł po długiej i ciężkiej chorobie w swoim domu, otoczony rodziną i najbliższymi. Miał zaledwie 51 lat.

Wdowa po aktorze wydała oficjalne oświadczenie, w  którym podziękowała za pomoc i wsparcie. Dodała również, że jej ukochany mąż odszedł w spokoju. 

Walczył do końca

Aktor przez siedem lat zmagał się z nowotworem szpiku kostnego. Przez ten czas stosował wszelkie możliwe terapie, które miały uśmierzyć jego ból. Chociaż początkowo lekarze dawali mu zaledwie dwa lata życia, Tom nie poddawał się chorobie, co doprowadziło do remisji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zapalenie mozgu
youtube.com

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wzmacnia serce i opóźnia starzenie się organizmu. Można ją kupić w każdym sklepie za kilka złotych
  2. Niewiele osób wie. Po śmierci Anna Jantar została uczczona w wyjątkowy sposób przez kultowego wykonawcę
  3. Dziewczynka uratowała brata przed porwaniem. Chłopiec cudem uniknął śmierc
  4. Edyta Herbuś pokazała nagie zdjęcia. Reakcje fanów są skrajne. Przesadziła?
  5. Zmiany w regulaminie Eurowizji. Teraz reprezentant musi wygrać program TVP
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

 

Poprzedni artykuł”Jesteś za gruba, by urodzić naturalnie” Relacja z porodówki
Następny artykułDlaczego kot przewraca się na plecy na twój widok? To ważny komunikat