Zarobki celebrytów już dawno obrosły w legendę. Gwiazda, która mówi o swoich pieniądzach to rzadkość. Kwoty, które potrafią rzucić portale, wydają się kosmiczne, ale czy nieprawdziwe? Czasem można się złapać za głowę, ile gwiazdy wyciągają za przyjście na ściankę, kampanię reklamową albo dzień zdjęciowy. Teraz ich prawdziwe zarobki na planach seriali zostały ujawnione… zapnijcie pasy 😉

Jak podaje Jastrząbpost, królową na polskim rynku była Małgorzata Kożuchowska, drugie miejsce zajmowała Barbara Kurdej-Szatan, a na podium w 2018 roku będzie trzeba uwzględnić Joannę Brodzik.

Zarobki polskich gwiazd

 

Joanna postanowiła wrócić do serialu Dom nad Rozlewiskiem, a negocjacje ponoć były twarde. Za dzień zdjęciowy aktorka dostanie…10 tys. złotych! Kurdej-Szatan dostaje „tylko” 9 tys. złotych, a Małgosia Socha 7,5 tysiąca za dzień pracy. Dodatkowo Małgorzata Foremniak ma gaże za jednej dzień zdjęciowy 7 tysięcy!

W prostym przeliczeniu, jeżeli Kurdej-Szatan ma kontrakt na dwa sezony serialu, czyli 60 dni zdjęciowych, to zarabia 540 tysięcy złotych! 

Niespodziewany powrót Joanny Brodzik spowodował pewne zmiany, do niedawna to właśnie Kożuchowska i Kurdej-Szatan zarabiały najwięcej, w tym sezonie królować będzie Brodzik.

Trzymamy kciuki za dawno niewidzianą Joannę Brodzik, oby jej passa trwała dłużej niż do zimowej ramówki 😉

Zdziwiły was zarobki polskich gwiazd, a może spodziewaliście się dużo wyższych kwot? Wygląda na to, że Polskim gwiazdom opłaca się pracować na planach seriali. To zapewnia im stałe zatrudnienie i zarobki, teraz już wiemy, dlaczego w filmach w kółko przewijają się te same nazwiska 😉

źródło: jastrzabpost.pl

źródło: se.pl, Jastrzabpost.pl

ZOBACZ TEŻ:

  1. Andrzej Duda ogląda i komentuje życzenia urodzinowe od Sióstr Godlewskich. To hit internetu!
  2. Kasia Cichopek pokazała ciążowy brzuszek! „Bliźniaki na bank”
  3. Wiktoria Gąsiewska publicznie poniżyła swojego chłopaka. Zdrójkowski zapadł się pod ziemię
Poprzedni artykułAndrzej Duda ogląda i komentuje życzenia urodzinowe od Sióstr Godlewskich. To hit internetu!
Następny artykułMilionerzy: Padło pytanie o pierwszą literę alfabetu. Wszyscy wybuchnęli śmiechem