Zatrzymanie akcji serca jest jednym z najczęstszych powodów śmierci. Tak wydarzyło się również w przypadku tej popularnej artystki. Fani nie mogą pogodzić się z odejściem autorki wielkich, muzycznych hitów.

Kobieta zmarła 24 grudnia bieżącego roku. Na jej koncie możemy znaleźć między innymi piosenkę promującą jeden z najpopularniejszych amerykańskich seriali, Przyjaciele. Gwiazda odeszła w wieku 72 lat.

Allee Willis: zatrzymanie akcji serca

Nikt nie spodziewał się, że Allee Willis odejdzie tak szybko. Artystka zmarła 24 grudnia, w jeden z najważniejszych dni w roku. Smutna informacja bardzo szybko obiegła cały świat. Powód był bardzo zaskakujący. Nagłe zatrzymanie akcji serca sprawiło, że nie miała ona praktycznie żadnych szans na przeżycie.

O śmierci artystki poinformowała jej długoletnia partnerka – Prudence Fenton, która jest animatorką, a zarazem producentką. Kobieta na swoich mediach społecznościowych napisała, że jest w ogromnym szoku. Allee była dla niej nie tylko partnerką, ale też bratnią duszą.

Kim była Allee Willis?

Allee Willis urodziła się 10 listopada 1947 roku w Detroit w Stanach Zjednoczonych. Największą sławę zdobyła dzięki współpracy z zespołem Earth, Wind & Fire. Napisała dla nich wiele piosenek, które bardzo szybko okazały się prawdziwymi hitami. Mowa tutaj o utworach September, Boogie Wonderland i In The Stone. 

Na swoim koncie ma, także wielki przebój, który napisała dla zespołu The Rembrandts. Piosenka I’ll Be There For You znana jest wszystkim z czołówki kultowego serialu Przyjaciele, dzięki któremu zdobyła ogromną popularność. Dzięki temu hitowi artystka otrzymała nawet nominację do nagrody Emmy.

Sławna songwriterka brała również udział przy tworzeniu niektórych musicali. Podczas pracy nad widowiskiem Kolor purpury, stworzyła płytę, za którą w 2016 roku otrzymała nagrodę Grammy w kategorii muzyka teatralna. 

W 2018 roku artystka została włączona do Songwriters Hall Of Fame. W ciągu swojego całego życia przyznała, że stworzyła aż 900 kompozycji. W ostatnim czasie pracowała, także raperem, Big Seanem, jednak zatrzymanie akcji serca pokrzyżowało ich dalsze, kompozycyjne plany. To wielka strata dla wszystkich oddanych jej twórczości fanów. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zatrzymanie akcji serca
instagram.com/alleewillis/

Allee Willis jest twórcą hitu z czołówki serialu Przyjaciele i wielu kultowych piosenek.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mamy łzy w oczach. Ksiądz odmówił chrztu umierającego dziecka z jednego, podłego powodu
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Suczka była w strasznym stanie, ratownicy nie wiedzieli jak jej pomóc. Dzieci w końcu wyznały prawdę
  4. Grzegorz Krychowiak wziął ślub. „Najlepszy gwiazdkowy prezent”
  5. Jak polskie gwiazdy wyglądają bez makijażu? Ich uroda może was zadziwić
  6. Już nie ma wątpliwości. W nocy zapadła decyzja w sprawie Pawła Królikowskiego, ogromnie współczujemy rodzinie

 

 

Poprzedni artykułJamnik został znaleziony w opłakanym stanie. Ktoś związał mu łapki i pyszczek
Następny artykułPola Raksa zniknęła u szczytu sławy. Dlaczego „Marusia” zrezygnowała z kariery?
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.