Zdrowie wielkiej gwiazdy estrady jest głównym tematem w mediach na całym świecie. Jak podaje amerykański magazyn The Globe, jest naprawdę źle. Gwiazda jest przykuta do łóżka i nie może samodzielnie się poruszać. Przyjaciele obawiają się, że są to jej ostatnie dni. 

The Globe donosi, że Cher, wielka gwiazda ostatnich dekad ma się bardzo źle. Zdrowie artystki w ostatnim czasie mocno podupadło i wokalistka nie może poruszać się o własnych siłach. Fani i przyjaciele są załamani. Cher na bieżąco informuje, o tym, jak się czuje, jednak w ostatnich dniach nie mamy od wokalistki na ten temat żadnych informacji.

Zdrowie Cher nie jest w najlepszym stanie

Cher od kilku tygodniu informowała za pomocą Twittera, że nie jest z nią dobrze. Gwiazda pisała, że jest jej bardzo przykro, że nie może uczestniczyć w protestach po śmierci George’a Floyda, mających miejsce w Stanach Zjednoczonych. 

-To mnie zabija, że nie jestem na ulicy, protestując w tym kluczowym momencie w historii. Oglądam wszystko w telewizji. Jestem bardzo chora – tłumaczyła Cher na Twitterze. 

Niestety kolejne posty dotyczyły pobytu w szpitalu piosenkarki. Na Twitterze napisała, że bierze siedem leków i stara się wrócić do zdrowia.

  1. Tragedia znanej aktorki, jej partner popełnił samobójstwo. Media obiegła tragiczna wiadomość, skoczył z 27.piętra
  2. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  3. 6-letnia córka po powrocie z religii wręczyła mamie liścik od zakonnicy. Kobieta od razu pojechała do szkoły

Cher poważnie choruje

The Globe poinformowało, że piosenkarka nie może się poruszać, leży w łóżku i walczy o każdy oddech. Podobno lekarze nie mają pojęcia co może jej dolegać. Wokalistka dość dawno temu zaraziła się wirusem Epsetina-Barra, który powoduje zespół chronicznego zmęczenia. 

W artykule cytowana jest wypowiedź osoby z bliskiego otoczenia Cher:

-Cher nie przegapiłaby marszów, gdyby mogła wstać, wszyscy są przekonani, że leży na łożu śmierci – komentuje informator tabloidu.

Niestety w ostatnim czasie polskie media obiegła informacja o złym stanie innego, znanego artysty, który prosi wszystkich swoich fanów o pomoc.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Cher wciąż informuje o swoim stanie zdrowia fanów oraz komentuje to, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych.

zdrowie
fot. facebook.com/ cher

Cher jest legendą estrady. Stworzyła wiele przebojów, które do dziś są uznawane za najlepsze w historii. 

zdrowie
fot. instagram.com/ cher

Cher wciąż komentuje sytuację polityczną w kraju.

ZOBACZ TEŻ:

  1. GW: Biskup Edward Janiak pilnie przewieziony do szpitala. “Był kompletnie pijany”, aż trudno uwierzyć
  2. Niepokojące wieści dla Polaków. Ameryka się odcina. Decyzja Donalda Trumpa zaskoczyła wszystkich
  3. Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
  4. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  5. Wielka radość w życiu Zenka Martyniuka. Wspaniałą nowinę ogłosił już światu, gratulacje
  6. TVP właśnie przekazała wiadomość, spełnił się najczarniejszy scenariusz. Potwierdziła się informacja o śmierci zakażonej siostry

Źródło: gwiazdy.interia.pl

 

 

 

 

Poprzedni artykuł60 osób ewakuowanych z poczty, część wylądowała w szpitalu. Wszystko przez zawartość jednej z paczek
Następny artykułPo wakacjach uczniowie będą kontynuować naukę zdalną? Jest oficjalny komunikat rzeczniczki Ministerstwa Edukacji
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.