Jarosław Jakimowicz największą popularność zyskał dzięki swojemu udziałowi w produkcji „Młode wilki”. Prywatnie aktor jest ojcem Jovana, który niedawno skończył 22 lata. Kim jest syn gwiazdora?

Jovan Jakimowicz w tym roku świętował swoje 22. urodziny. Fotografią z tego specjalnego dnia podzielił się na swoim profilu na Instagramie. Według informacji podawanych przez portal o2.pl poglądy chłopaka znacząco różnią się od tych, które głosi jego ojciec.

Kim jest syn Jarosława Jakimowicza?

Jarosław Jakimowicz to popularny prezenter telewizyjny i aktor, który ma na swoim koncie występ w takich produkcjach jak „Młode wilki”, „Złotopolscy”, „Pierwsza miłość” oraz „Poranek kojota”. Zwyciężył również w uwielbianym przez widzów show „Big Brother VIP”. 

Gwiazdor znany jest również ze swoich poglądów politycznych. Jakiś czas temu Jarosław Jakimowicz pochwalił się nagraniami, na których widać, jak zrywa zawieszoną na budynku tęczową flagę. Prywatnie aktor jest ojcem dwójki chłopców: Jovana i Jeremiasza.

Starszy syn gwiazdora Jovan jest owocem jego związku ze znaną malarką Joanną Sarapatą. Jarosław Jakimowicz poślubił artystkę po zaledwie dwóch miesiącach znajomości. Jakiś czas temu starsza pociecha aktora obchodziła swoje 22. urodziny, a zdjęciem z tej okazji podzieliła się na swoich social mediach. 

Jarosław Jakimowicz i jego syn mają inne poglądy polityczne

Jovan Jakimowicz swoim wyglądem niezwykle przypomina popularnego tatę. Uwagę zwracają zwłaszcza jego długie blond włosy. Chłopak od razu po rozwodzie rodziców w 2010 roku wyjechał wraz z mamą do Wielkiej Brytanii, gdzie mieszka także obecnie i studiuje stosunki międzynarodowe. Co ciekawe, według doniesień mediów 22-latek ma mieć całkowicie odmienne poglądy niż jego ojciec.

Jak podaje bowiem portal o2.pl, chłopak popiera Rafała Trzaskowskiego oraz takie inicjatywy, jak Strajk KobietMama chłopaka — Joanna Sarapata — nie uważa jednak, aby różnice w poglądach miały być czymś, co poróżni członków rodziny.

-Powiedziałam Jovanowi, że nie ma znaczenia, jakie kto ma poglądy. Rodzina to rodzina, żadna polityka, żadna religia nie powinna ludzi rozdzielać — powiedziała malarka w rozmowie z tabloidem „Fakt”.

Zobacz post Jovana Jakimowicza:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Jovan Jakimowicz (@jovanjakimowicz)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami 
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie 
  3.  Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub