Od jakiegoś czasu na antenie TVN emitowany jest program Power Couple, który pokazuje zmagania par, mieszkających na co dzień ze sobą w willi. Jedną z nich są Agata i Piotr Rubik. Małżonka dyrygenta stanęła przed ciężkim zadaniem, jakim było oblewanie wodą podczas bycia przykutą łańcuchami. Agata Rubik była tym wyraźnie nieusatysfakcjonowana i krzyknęła na swojego męża – Dlaczego mnie nie obroniłeś? – słuchamy.

Agata Rubik nie przyzwyczaiła swoich fanów do krzykliwości, jednak tym razem miarka się przebrała. Zadanie, które wykonała, wyraźnie nie przypadło jej do gustu.

Agata Rubik krzyknęła na swojego męża na wizji

Agata i Piotr Rubik są małżeństwem od 13 lat i stanowią wzór dla niejednej pary w Polsce. Nic dziwnego, że otrzymali szansę sprawdzenia się we wchodzącym na wyżyny swojej sławy programie Power Couple, który niedawno pojawił się na antenie TVN. 

W najnowszym odcinku doszło do niespodziewanej sytuacji. Agata Rubik stanęła przed wymagającym wytrzymałości zarówno fizycznej, jak i psychicznej zadaniem.

Skuto ją łańcuchami i pozostawiono w bezruchu, a następnie oblano strumieniem wody, co jej się wyraźnie nie spodobało. Niedługo po tym krzyknęła na swojego męża:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

 Dlaczego mnie nie obroniłeś?! Mogłeś się podstawić! Jakby mnie miało rozstrzelać, to też byś nie stanął?! – słuchamy.

Na czym polega program Power Couple?

Zasady programu Power Couple są proste, jednak dla uczestników niekoniecznie przyjemne. Znane pary z danego kraju mają sprostać niezwykłym i często trudnym zadaniom, w których stawką są pieniądze.

Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się zadania wykonywane w parach, ponieważ to one mają odkryć, czy małżonkowie potrafią ze sobą współpracować.

W Polskiej wersji programu występuje 7 par: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomasz Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Pierwszy odcinek został wyemitowany 20 marca br. i z miejsca wzbudził zainteresowanie wśród widzów. Co sądzicie o programie TVN?

Zobacz wideo:

Część sytuacji możecie obejrzeć powyżej. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl, atmgrupa.pl

Poprzedni artykułPrzy grobie Krzysztofa Krawczyka zjawiła się młoda dziewczyna. W piękny sposób uczciła wielkiego muzyka
Następny artykułEwa Krawczyk poinformowała, że brat Krzysztofa jest w ciężkim stanie
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl