Esmeralda Godlewska narobiła wokół siebie mnóstwo szumu informacją o jej rzekomej śmierci, jednak wszystko z czasem zostało zdementowane. Siostra celebrytki Magdalena Godlewska opublikowała na InstaStories oświadczenie, w którym odniosła się do zaistniałej sytuacji. Stwierdziła, że jej siostra potrzebuje pomocy.

Esmeralda Godlewska od jakiegoś czasu niepokoiła swoich obserwatorów w mediach społecznościowych, jednak sprawy posunęły się zdecydowanie za daleko. Teraz jej siostra, Magdalena przyznaje, że jest przerażona, a słowami Esmeraldy kryje się wołanie o pomoc.

Magdalena Godlewska wydała oświadczenie ws. siostry

Nie co dzień widuje się fałszywe ogłoszenia o śmierci celebrytów w mediach społecznościowych. Taka sytuacja miała miejsce wczoraj w odniesieniu do Esmeraldy Godlewskiej, która prawdopodobnie sama zamieściła tę na szczęście nieprawdziwą informację na swoim Facebooku.

W moment rozpętała się prawdziwa burza i śledztwo, czy ta wiadomość jest prawdziwa. Z uwagi na długi brak informacji ze strony sióstr Godlewskich i osób z nimi powiązanych fani zaczęli mieć podejrzenia, iż wiadomość jest prawdziwa.

Wszystko uspokoiła Magdalena Godlewska, gdy ukazała na InstaStories interwencję policjantów w mieszkaniu Esmeraldy. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

– Żyje… możecie iść spać spokojnie, ja też spróbuję, chociaż mam wyrwane serce – napisała.

Esmeralda Godlewska potrzebuje pomocy?

Jak się okazuje, sprawa jest zdecydowanie poważniejsza, niż pierwotnie się wydawało. Magdalena Godlewska opublikowała na InstaStories kolejne oświadczenie, które odnosi się do zaistniałej wczoraj sytuacji. Kobieta podaje, że otrzymuje mnóstwo wiadomości od fanów siostry.

Magdalena jest bardzo zaniepokojona stanem swojej siostry. Jak twierdzi, jest zła przez to, co się wydarzyło i chciałaby się skonfrontować z całą masą nieprawdziwych oskarżeń. Sama nie chce się odnosić do słów Esmeraldy, jednak twierdzi, iż potrzebuje pomocy.

Jestem przerażona i smutna, bo za tymi przykrymi słowami słychać krzyk o pomoc. Moja siostra jest chora i potrzebuje pomocy – napisała Godlewska na InstaStories.

Na koniec poinformowała, że podejmie odpowiednie kroki, by cała sytuacja się rozwiązała i wszystko wróciło na prostą. My również mamy nadzieję, że Esmeralda wyzdrowieje i będzie mogła wieść spokojne życie z dala od problemów.

Zobacz zdjęcie:

Esmeralda Godlewska
fot. instagram.com/magdalenagodlewska/

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułNie żyje Andrzej Żak. Odszedł kolejny wspaniały artysta
Następny artykułCo to znaczy, kiedy osoba zmarła śni się jako żywa? Wiele osób nawet nie zdaje się sprawy
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl