Zenek Martyniuk świętuje dziś kolejne urodziny! Niekwestionowany król disco-polo zdecydowanie nie wygląda na swój wiek. Nie uwierzycie, w którym roku przyszedł na świat ulubieniec niemal wszystkich Polaków.

Gwiazdorowi nie brakuje energii, a uśmiech nie znika z jego twarzy. Uwierzycie, że urodził się dokładnie 51 lat temu? Zenek Martyniuk wielu Polakom kojarzy się z dobrą zabawą i czasem spędzonym w miłym towarzystwie. Czego mu życzycie?

Zenek Martyniuk ma dziś urodziny

Król disco-polo i wokalista grupy Akcent przyszedł na świat 23 czerwca 1969 roku w niewielkiej miejscowości Gredele w województwie podlaskim. Naukę muzyki rozpoczął w wieku 7 lat, chętnie podpatrywał wujków, którzy grali w zespołach.

Wiedzieliście, że Zenek Martyniuk śpiewa nie tylko po polsku, ale też po białorusku czy rosyjsku? Mamy nadzieję, że dziś, w tak wyjątkowym dniu, w jego domu nie zabraknie śpiewu i wybornej zabawy. 100 lat!

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Zenek Martyniuk
fot. eastnews.pl/MARCIN GADOMSKI

Czego życzycie Zenkowi?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zakonnica zamiast kochać osierocone dzieci, odbierała im życie w okropny sposób. Niewyobrażalnie tragiczne, proceder zbiorowy, dotyczył wielu członkiń zakonu z Irlandii lata temu
  2. Znoszą zakaz, wielkie zmiany zatwierdzone. Wiadomość, na którą czekało tysiące Polaków
  3. Córka Krzysztofa Jackowskiego ujawniła całą prawdę na jego temat. Wypłynęły rodzinne sekrety
  4. Mąż zaraz o ślubie przestał odzywać się do żony. Dopiero po 20 latach wyjawił swój powód
  5. Wielka radość w życiu Zenka Martyniuka. Wspaniałą nowinę ogłosił już światu, gratulacje
  6. 8-latek co noc wychodził z domu, w końcu tata poszedł za nim. Odkrył powód i nogi się pod nim ugięły

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl