Zenek Martyniuk, choć jest jednym z najpopularniejszych muzyków w naszym kraju, raczej nie wiedzie życia podobnego do innych artystów. Głośne imprezy i tłumy wielbiących go ludzi porzuca na rzecz ciepłego domowego ogniska oraz swoich najbliższych.

Jak wyjawił, teraz ogrom szczęścia gwarantuje mu jego rosnąca jak na drożdżach wnuczka. Ta niedawno świętowała trzecie urodziny, ale już jest rzekomo bardzo dorosła jak na swój wiek. Co więcej, powoli klarują się także pierwsze pasje dziewczynki.

Zenek Martyniuk o swojej ukochanej wnuczce

Wokalista kilka razy wypowiadał się publicznie o małej Laurze. Zdradzał wówczas, że ta zaczyna już nawet podśpiewywać i zawsze chętnie dołącza się do dziadka, gdy widzi jego występ w telewizji. Często wyprasza go też osobiście, by coś jej zaśpiewał. Można spodziewać się, że będzie robiła to tylko częściej.

Ku uciesze dziadka okazuje się, że muzyka zaczyna być pierwszą poważną pasją Laury. Jak wyjawił w rozmowie z magazynem „Świat i Ludzie”, dziewczynka już uczy się śpiewać dziecięce utwory Natalii Kukulskiej. Zenek Martyniuk otwarcie przyznał, że życzyłby sobie, by wnuczka rozwijała się właśnie w tym kierunku.

– Pewnie, że byłbym przeszczęśliwy, gdybyśmy mogli kiedyś w duecie coś zaśpiewać na koncercie — opowiedział artysta o swoim nowym marzeniu.

Jednocześnie sprostował, że sam nie zamierza dziewczyny do niczego przymuszać. Jeśli w przyszłości zdecyduje się ona wybrać inną, oczywiście uszanuje to i dalej będzie ją wspierał. Nie ma jednak wątpliwości, że dzięki znajomościom i talentowi dziadka najłatwiej będzie jej zaistnieć w branży muzycznej.

Zenek Martyniuk i jego syn

Nieco mniej radości w ostatnich latach mógł dawać za to Zenkowi jego syn. Daniel regularnie pojawiał się w mediach ze względu na afery, które wszczynał. Raz prowadził auto pod wpływem alkoholu, a kiedy indziej zatrzymano go za posiadanie marihuany. Szybko rozpadło się też jego małżeństwo.

Później jednak mężczyzna zdecydował się na przemianę. Skończył edukację i zaciągnął się do pracy jako marynarz. Wydaje się więc, że udało mu się rozgonić demony przeszłości i uwolnić się od używek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek oczami kolegów z programu „Pytanie na śniadanie”. Opowiedzieli o ich relacji
  2. Katarzyna Dowbor dosadnie podsumowała synową. Wypowiedziała się na temat zachowania Koroniewskiej
  3. Nie zobaczymy szybko Tomasza Kammela w „Pytaniu na śniadanie”? Prezenter opuścił kraj

Źródło: Świat i Ludzie / Pomponik

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl