Zespół Downa nie przeszkodził w ich wspólnym szczęściu. 25 lat temu wzięli ślub i udowodnili, że absolutnie każdy na świecie zasługuje na szczęście. Pomimo tego, że wielu życzyło im źle, oni się nie poddali i pokazali, że prawdziwa miłość zwycięży wszystko. Wiemy, jak dzisiaj wyglądają. Po ćwierć wieku zmienili się nie do poznania.

Ta para pokazała, że Zespół Downa to nie wyrok i można z nim normalnie żyć. Zakochali się w sobie bez pamięci i wzięli ślub. Niedawno obchodzili 25. rocznicę zawarcia sakramentu. Pokazali swoje zdjęcia, aż trudno ich poznać.

Zespół Downa — pierwsza para w Wielkiej Brytanii się pobrała

Jak donosi portal popularne.pl Maryanne i Tommy byli pierwszą parą z zespołem Downa w Wielkiej Brytanii, która wzięła ze sobą ślub. Ta piękna ceremonia odbyła się w 1995 roku. Pomimo sporej różnicy wieku (13 lat) oraz swojej choroby pokazali, że miłość naprawdę nie zna granic.

— Mój ślub był najlepszym dniem w moim życiu. Byłam w szoku, kiedy Tommy się oświadczył, ale nie musiałam dwa razy zastanawiać się, czy powiedzieć tak. Tommy i ja nigdy się nie kłócimy. Bardzo kocham mojego męża. On jest moim najlepszym przyjacielem — powiedziała Maryanne, jak cytuje jej słowa wspomniany wyżej portal.

  1. Ludzie wybiegli na ulice. Kłęby dymu, krzyki, zewsząd słychać syreny. Wszystko dzieje się właśnie teraz
  2. Widzowie programu „Rolnik szuka żony” oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje
  3. Posiadasz mieszkanie własnościowe? Niedługo mogą zapukać do twoich drzwi, kary są ogromne

Para nadal jest ze sobą szczęśliwa

Słynna już para z Wielkiej Brytanii jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Co chwila publikują zdjęcia, na których zazwyczaj są razem. Na fotografiach można dostrzec autentyczną miłość oraz emocje. Ci ludzie udowadniają, że prawdziwe uczucia nadal istnieją.

W 20. rocznicę ślubu para odświeżyła przysięgę przed 150 osobami. Bardzo uroczyście celebrują każdy kolejny, wspólny rok razem. Tommy oświadczył się swojej ukochanej po 1,5 roku, co dodatkowo wzbudziło wiele kontrowersji w ich najbliższym otoczeniu. Wielu twierdziło wtedy, że taki związek nie ma prawa przetrwać. Jednak Tommy i Maryanne każdego dnia pokazują, jak bardzo niektórzy się mylili.

Pozostaje nam życzyć im kolejnych wspaniałych lat razem, spędzony w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Taka miłość to skarb. Zobaczcie, jak dzisiaj razem wyglądają.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

zespół downa
fot. popularne.pl

25 lat temu wzięli ślub.

zespół downa
fot. facebook.com/Maryanne and Tommy

Nadal są ze sobą bardzo szczęśliwi.

zespół downa
fot. facebook.com/Maryanne and Tommy

Widać, że łączy ich prawdziwa miłość.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wielu Polaków go uwielbiało, przykre wiadomości obiegły Polskę. Nie żyje Stanisław
  2. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
  3. Niewyobrażalna wpadka TVP, widzowie nie wierzyli własnym oczom. Przegięli? Polacy łapią się za głowę
  4. Paraliżujące odkrycie policji. Niestety, sprawdził się najgorszy scenariusz, miał tylko 17 lat
  5. Wielkie szczęście w domu Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej. W końcu się udało, niestety jej mąż nie dożył radosnej chwili
  6. Jesienny przebój, którym możesz cieszyć się długie miesiące. Marynowana dynia w zaskakującej odsłonie skradła serca Polaków

Źródło: popularne.pl

Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl