Znaki zodiaku wiele mówią o naszej osobowości. Jedna z cech, która z całkowitą pewnością jest od zawsze zapisana w gwiazdach, to potrzeba dominowania, którą bardzo silnie okazują te znaki zodiaku. Z nimi lepiej się nie kłócić, bo konsekwencje nawet niedużej sprzeczki mogą okazać się nuklearne. 

Nie tylko cechują się silnymi osobowościami, ale i zdążyły się przyzwyczaić, że wszyscy zawsze podążają wyznaczoną przez nie ścieżką, tez znaki zodiaku nie znoszą dwóch rzeczy: kompromisów i rezygnowania ze swojej pozycji lidera. 

Znaki zodiaku, które zawsze chcą dominować

Ryby

Ryby to jeden z najsilniejszych znaków w zodiaku. Ich osobowość jest bardzo intensywna, nieustannie ciągnie je do przygody. Są pełne energii i siły witalnej. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku niczego się nie boją, zawsze otwarte na nowe wyzwania, które pomagają im się rozwijać. Są naturalnymi przywódcami i nie znoszą, kiedy ktoś kwestionuje ich stanowisko. 

Skorpion

Skorpiona cechuje zarówno bardzo duża siła charakteru, jak i wysoka inteligencja. Wiedzą dokładnie, w jaki sposób zniszczyć swojego przeciwnika od środka. Wiedzą też doskonale jakich słów użyć i gdzie uderzyć, żeby zabolało najmocniej. Jeśli wydaje ci się, że jesteś odporny na manipulacje, to Skorpion reprezentuje znaki zodiaku, które postawią sobie za cel udowodnić ci, jak bardzo się mylisz. 

  1. Nie żyje aktor znany z kultowych filmów i seriali. Zmarł niespodziewanie, miał 54 lata
  2. Pierwszy raz od 14 lat taka sytuacja w „Milionerach”. Rekordowo krótki czas odpowiedzi nie jest jedynym zaskoczeniem

Rak

Osoby spod tego znaku zodiaku dążą do celu niezależnie od wszystkiego innego. Znane są jednak z niespodziewanych zmian zdania. Potrafią być bardzo wymagający w stosunku do swoich partnerów i najbliższych przyjaciół, co wielokrotnie prowadzi do niepotrzebnych spięć pomiędzy nimi. 

Lew

Lew to znak żywiołu ognia i zazwyczaj dokładnie w ten sposób się zachowuje. To najsilniejszy znak zodiaku, który wprost nie znosi żadnych oznak nieposłuszeństwa. W starciu z przeciwnikiem nie okazują strachu i nie jest łatwo zbić go z tropu. Nieustannie tworzą coraz to nowe plany na wypadek każdej sytuacji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot. Icons8 Team, Unsplash

Nie znoszą nikomu ustępować. 

znaki zodiaku
fot. Ishan @seefromthesky on Unsplash

Chcą mieć poczucie, że są panami świata. 

znaki zodiaku
Fot. Bree Bigelow, unsplash

Lepiej z nimi nie zadzierać. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tysiące osób w żałobie, nie żyje zasłużony Polak. Przedwczesna śmierć przekreśliła wiele planów
  2. Odnaleźli list do Anny Jantar w szczątkach samolotu. Napisał go jej ukochany
  3. Ginekolog: „Większość moich pacjentek popełnia jeden błąd. Mam dość, zacznijcie w końcu myśleć”
  4. Edzia z „Królowych życia” straciła dziecko, teraz prosi o pomoc. Wystarczyło jedno zdjęcie
  5. Wielka metamorfoza gwiazdy „Rolnik szuka żony”. Widzowie jej nie poznali
  6. 440 kilogramowy 27-latek szuka żony. Ma niepojęte wymagania, na obiady zjada 3 kg mięsa

źródła: youngisthan.in

 

Poprzedni artykułHOUSE DENIM DAYS AW20 – #BEDENIM
Następny artykułDlaczego pies wymiotuje? Podpowiadamy, jak rozpoznać przyczynę i pomóc zwierzakowi
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego