Znaki zodiaku idealnych mężów to te, które mają w sobie niezwykły dar opiekuńczości i stwarzania poczucia bezpieczeństwa. Choć każda z nas ma zdecydowanie różne preferencje w tej kwestii, są takie cechy u mężczyzn, których pragnie każda z nas, a które są podstawą udanego małżeństwa. Niektóre zodiaki mają je od urodzenia.

Niektóre z nas chciałyby mieć partnera, który będzie stateczny i spokojny, inne wolą mieć mężów, z którymi nie da się nudzić. Wszystkie jednak życzyłybyśmy sobie partnerów odpowiedzialnych i czułych, z którymi przejście przez życie będzie czystą przyjemnością. Które znaki zodiaku mają najlepsze cechy do zamążpójścia?

Znaki zodiaku najlepszych mężów

Wśród najlepszych zodiakalnych mężów wiodą prym przede wszystkim te, które są zrównoważone, a życie z nimi jest pełne spokoju i harmonii.

Baran – Barany są bardzo czułe i wprost uwielbiają wybrankę swojego serca. Z Baranem poczujesz się pewnie i nigdy nie będziesz miała wątpliwości, że jesteś dla niego najważniejsza. To znaki szczególnie namiętne, więc na nudę nie można przy nich narzekać.

Lew– choć Lew lubi skupiać się na sobie i liczy się dla niego luksus i piękno, dla bliskiej osoby zrobi wszystko. Jest skłonny do poświęceń i czerpie przyjemność w byciu czyimś oparciem. Należy jedynie uważać na jego upartość, która, choć przydaje mu się w życiu, w związku może być źródłem konfliktów.

Wodnik– to znak bardzo niezależny i wydawałoby się zupełnie niepewny w uczuciach. Owszem, ale jeśli zdecyduje się na związek małżeński, jest wierny i pełen miłości. Zawsze służy radą i oparciem, a do tego jest bardzo twórczy, więc każdy dzień może być radosną przygodą u jego boku. 

  1. Czy Łukasz Szumowski rezygnuje ze stanowiska? Padły mocne słowa, Minister Zdrowia już raz myślał o dymisji
  2. Bajeczny przepis na kotlety z młodą kapustą. Rodzina od razu poprosi o dokładkę
  3. Doda wyznała bolesną prawdę o małżeństwie z Radosławem Majdanem, „Było ich aż tyle, że ciężko zliczyć”. Latami ją zdradzał?

Dobrzy mężowie o trudnych charakterach

Bliźnięta – to bardzo uczuciowe i zmienne znaki. Są tak samo delikatne, jak choleryczne. Zakochany Bliźniak jest pełen czułości i uwielbienia dla swojej partnerki. Potrafi jak nikt zaopiekować się rodziną i dąży do jak największej ilości dzieci.

Waga – choć Wagi są przepełnione poczuciem humoru i pogodą życia, cechuje ich wielka nerwowość, szybko się irytują, gdy coś nie idzie po ich myśli. Niełatwo przychodzi powiedzieć im: kocham cię. Być może nie należą do najczulszych, ale są bardzo odpowiedzialne i jako jedne z niewielu okazują miłość wielkimi gestami, a nie słowami.

Warto też wiedzieć, które zodiaki zapewnią nam najlepsze wrażenia w łóżkowej bliskości, to w końcu bardzo ważna sprawa, jeśli decydujemy się na małżeństwo.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.pexels.com/Wesner Rodrigues

Idealny partner ma dużo czułości dla swojej ukochanej, właśnie tym cechuje się najbardziej Baran.

znaki zodiaku
fot. pexels.com/J carter

Dla Lwa twoje szczęście będzie najważniejsze.

znaki zodiaku
fot. unsplash.com/Davids Kokainis

Wodnik sprawi, że każdy dzień małżeństwa będzie ciekawy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ksiądz bez żadnych ogródek „Wykorzystywaliśmy ślepego chłopca, było nas dziesięciu! Bóg mi wybaczy”. Najbardziej zatrważająca historia w Kościele – przypominamy
  2. Czarny scenariusz spełni się błyskawicznie. Eksperci nie mają złudzeń, że najbliższe miesiące będą najważniejsze
  3. Porażający rachunek od NFZ. Za pobyt w szpitalu zapłacimy więcej niż w 5-gwiazdkowym hotelu
  4. Szczeniaczek właśnie znalazł właściciela. Pomożesz wybrać imię dla maleńkiego pieska?
  5. Miłosny horoskop. Poznaj znaki zodiaku, które są sobie przeznaczone
  6. Widok grobu Czesława Niemena jest przytłaczający. Wszystko 17 lat po jego śmierci

 

 

Poprzedni artykułDo sieci trafiły zdjęcia córki Michała Wiśniewskiego. Nastolatka w niczym nie przypomina dawnej siebie, podobna do mamy?
Następny artykułNie żyje uwielbiany bohater „Władcy Pierścieni”. O śmierci poinformował agent aktora, fani zdruzgotani
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl