Zastanawialiście się kiedyś, które kobiety są najlepsze w łóżku? Te najgorętsze i pełne fantazji można rozpoznać po znaku zodiaku, to najprostsza droga. W tym artykule poznacie 5 znaków, których posiadaczki są fenomenalne podczas łóżkowych igraszek i czułości. 

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które w łóżku myślą, by spełnić przyjemność nie tylko sobie, ale także swoim partnerom. Panowie powinni wiedzieć, które znaki zodiaku u kobiet są zdecydowanie górujące w temacie seksu. Jest ich aż 5.

Znaki zodiaku kobiet uwielbiających seks

Astrologia mówi nam, że temperament każdego człowieka zapisany jest w jego znaku zodiaku. To właśnie na jego podstawie można ocenić każdego człowieka. Co ciekawe znaki zodiaku mogą powiedzieć nam znacznie więcej. Możemy dowiedzieć się np. czy seks jest dla danego człowieka czymś ważnym w życiu, czy jedynie dodatkiem lub zabawą. 

Istnieje pięć znaków zodiaku kobiet, które wprost uwielbiają seks i nazywane są jego demonami. W łóżku potrafią wyprawiać niesamowite rzeczy, sprawiając przyjemność sobie i swoim partnerom. Panowie powinni zdecydowanie zwrócić na to uwagę. Przytoczmy, o które dokładnie chodzi.

Pierwszym z nich, jest Baran. Panie spod tego znaku zodiaku należą do trygonu Ognia, co świadczy o tym, że płomienne uczucia mają zapisane w sercu. Potrafią przejąć inicjatywę podczas seksu od samego początku, do końca. Najważniejsza jest dla nich satysfakcja i przyjemność obojga, co więcej, nie lubią, gdy się im odmawia i mają ogromne libido.

Drugim ze znaków jest Lew. Podobnie jak u Baranów w ich żyłach płynie prawdziwy ogień. W ich przypadku mężczyźni nigdy nie usłyszą wymówki pokroju – boli mnie głowa. Fantazja tych kobiet nie zna granic, mają mnóstwo pomysłów na urozmaicenie seksu. Co prawda, swoją przyjemność stawiają na pierwszym miejscu, jednak nie jest im obojętne spełnienie parterów.

Strzelec, Skorpion i Ryby – trzy znaki zodiaku kobiet kochających seks

Kolejnym znakiem zodiaku na naszej liście jest Strzelec. Są ostatnimi przedstawicielkami trygonu Ognia w zestawieniu. Kobiety spod tego znaku są niezłymi flirciarami, uwielbiają zaczepiać i być kąśliwe. Kochają grę wstępną i mają talent do uwodzenia. Zawsze wiedzą, czego chcą, a przyjemność to ich hobby.

Numer cztery w zestawieniu to Skorpion. Tym razem spotykamy kobiety należące do trygonu Wody. Nie oznacza to, że są chłodne lub obojętne. Kobiety spod znaku Skorpiona uruchamiają się tuż po przekroczeniu progu sypialni. Są bardzo wyuzdane i uwielbiają eksperymenty.

Ostatnimi są kobiety spod znaku zodiaku Ryby. Ich żywiołem także jest woda. Są romantyczne, melancholijne i mają spokojną naturę. Kiedy trafią do łóżka z osobą, na której im zależy, zapominają, co oznaczają pojęcia: stop, przestań, koniec. Są niesamowicie wytrzymałe w łóżku i nie cofną się przed niczym.

Zatem panowie teraz wiecie, które kobiety są demonami seksu. A czy zastanawialiście się kiedyś, którym znakom zodiaku ciężko się zakochać? Jeśli tak, a nie uzyskaliście odpowiedzi, to zapraszamy >tutaj<. Z kolei >tutaj< znajdziecie kobiety, którym ciężko jest się oprzeć.

Zobacz zdjęcia:

znaki zodiaku
fot. Anfisa Eremina /pexels.com

Istnieje 5 znaków zodiaku, spod których kobiety są prawdziwymi demonami seksu.

Znaki zodiaku
fot. Claudio_Scott /pixabay.com

Są nimi: Baran, Lew, Strzelec, Skorpion i Ryby.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl

 

Poprzedni artykułRodzina odkryła, że w zakupionym przez nich domu wcześniej mieszkał handlarz narkotyków
Następny artykułZmarł dziennikarz Larry King. Kilka miesięcy przed śmiercią pochował dwoje swoich dzieci. Miał 87 lat
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl