Znaki zodiaku wiedzą o nas niemal wszystko, zdziwieni? Zapraszamy do naszej dedykowanej zakładki, możecie się w niej przekonać, ile zodiaki są w stanie z nas wyciągnąć. Teraz po raz pierwszy poruszymy temat domu, a konkretnie tego, jak ten dom powinien wyglądać. Zapraszamy do przyjemnej lektury 🙂

Znaki zodiaku i dom – to temat, który pierwszy raz poruszamy do naszej stronie. Do tej pory dużo pisałyśmy wam o miłości, charakterze, predyspozycjach i wyglądzie, teraz przyszedł czas na nasze cztery kąty. Jak powinno wyglądać nasze mieszkanie, jaki styl najbardziej do nas pasuje? Dowiedźmy się!

Znaki zodiaki i ich idealne mieszkanie

BARAN

Barany są bardzo energiczne i żywiołowe. Potrafią wybuchać i być nieprzewidywalne. Jak powinno wyglądać ich idealne mieszkanie? Powinno być czyste i nowoczesne, bez zbędnych udziwnień i gadżetów. Barany cenią sobie prostotę. Dobrym rozwiązaniem będzie szkło, drewno i beton. 

BYK

Byki są hedonistami, którzy lubią luksus. Idealny dom dla Byka? Nie możemy być inaczej…musi być luksusowo! Apartament w starej kamienicy, sztukateria na ścianach i luksusowe elementy w postaci stolików, lamp i dywanów.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są bardzo towarzyskie i wesołe. Ich mieszkanie powinno być przestronne, otwarte i posiadać duże kanapy. Bliźniak kocha zapraszać znajomych do siebie, zazwyczaj również świetnie gotuje, więc ich mieszkanie powinny posiadać aneks kuchenny w salonie, z dużą wyspą do siedzenia. 

RAK

Raki to uczuciowce, które są wyjątkowo delikatne i kochane. Dla nich liczy się dobra najbliższych. Ich cztery kąty powinny być przytulne i w ciepłych barwach. Dużo świec, mięciutkie koce, delikatne muzyka. Azyl.

LEW

Lwy są odważne, dumne, ambitne i mają największe ego we wszechświecie. Jak powinien wyglądać ich dom? Duży apartament w wieżowcu, surowy, nowoczesny i pełen kosztowej sztuki. 

PANNA

Panny kochają porządek, dyscyplinę i kontrolę. Ich dom bez wątpienia powinien być przytulny i wysprzątany. Pamiętacie dom prowadzącej program „Perfekcyjna Pani Domu” – taki właśnie powinien być. 

WAGA

Wagi są niezwykle eleganckie, wyrafinowane i jak na swój znak przystało – sprawiedliwe. Ich dom powinien mieć duży ogród z olbrzymią werandą. W środku powinny znajdować się eleganckie dodatki, które połączone zostaną z nowoczesnymi elementami.

SKORPION

Skorpiony są nieprzewidywalne i tajemnicze. Ich mieszkanie powinno odzwierciedlać ich dusze i posiadać nieoczywiste elementy. Szczególnie ważna dla Skorpiona jest łazienka, powinna być duża, posiadać ogromną wannę i mnóstwo świec. 

STRZELEC

Strzelce kochają przygody i nowe doznania. W domu spędzają mało czasu, więc szczególnie ważna jest dla nich funkcjonalność. Wygodne łóżko, duży prysznic i odpowiedni sprzęt w kuchni – to dobry pakiet dla szalonego Strzelca.

KOZIOROŻEC

Koziorożce są bardzo ambitne i rodzinne. Powinny zamieszkać w domu z dużym ogrodem i mnóstwem pokoi. Najważniejsze, żeby było dużo zieleni i przestrzeni do zabawy. 

WODNIK

Wodniki to urodzeni artyście, niebieskie ptaki. W domu cenią sobie miejsce, które mogą dzielić z przyjaciółmi, podobnie jak w przypadku Bliźniaka – Wodnik musi posiadać duży salon i mnóstwo miejsc do siedzenia. Nie pogardzi również porządną spiżarką na wino 😉

RYBY

Ryby to wolne duchy, które kochają swobodę. Nie wyobrażają sobie uwiązać się z jednym miejscem i mieszkać w nim wiele lat. Dla nich dom kojarzy się z miejsce, w którym akurat się znajdują. Nie ma dla nich większego znaczenia jego wygląd. 

Znaki Zodiaku. ZOBACZ GALERIĘ:

via GIPHY

Raki to uczuciowce, które są wyjątkowo delikatne i kochane. Dla nich liczy się dobra najbliższych.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak ubrać dziecko do chrztu? NAJWAŻNIEJSZE zasady
Następny artykułJak ubrać dziecko do chrztu wiosną? Wszystko, co powinno się wiedzieć
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS.