Znaki zodiaku, które idealnie do ciebie pasują. Jeżeli nie masz szczęścia w miłości i ciągle trafiasz na partnerów, z którymi nie możesz stworzyć udanego związku, przyczyna może tkwić w tym, że łączysz się w pary z osobami spod…nieodpowiedniego znaku zodiaku. Jakie znaki zodiaku będą dla ciebie odpowiednie, by stworzyć  pełen miłości i zaufania związek?

Znaki zodiaku mogą powiedzieć nam wiele nie tylko o nas samych, ale również o tym, z jakimi osobami powinniśmy się wiązać. Znaleźć miłość wcale nie jest tak łatwo, a znalezienie kogoś, kto nas rozumie i ceni za to, jacy jesteśmy graniczy z cudem. Na szczęście, z pomocą przychodzi astrologia.

Które znaki zodiaku do siebie pasują?

BARAN

Barany to znaki zodiaku, w których drzemie nieugaszony ogień. Są energicznie i nienawidzą stagnacji. Potrzebują partnera, który dotrzyma im kroku. Najlepszy związek stworzą ze Strzelcem lub Wagą.

BYK

Byki są cierpliwe i hojne, dlatego najbardziej satysfakcjonujący związek stworzą z Panną, Koziorożcem lub innym Bykiem.

BLIŹNIĘTA

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku szukają partnera, który będzie z nimi odkrywał świat i życie. Najwspanialszy związek stworzą z Wagą.

RAK

Raki to osoby, które są bardzo opiekuńcze i rodzinne. Idealny związek Rak stworzy ze Skorpionem, Koziorożcem lub Rybami.

LEW

Lwy kochają być adorowane, dlatego najlepsze znaki zodiaku do związku z Lwem to Barany lub Strzelce.

PANNA

Panna wie, czego chce od życia, dlatego idealnym partnerem dla niej będzie ktoś spod znaku Byka lub Koziorożca.

WAGA

Wagi są wyrafinowane i łagodne. Najlepszy związek stworzą ze Strzelcem, Wodnikiem, Baranem lub Bliźniętami. 

SKORPION

Elektryzujące i emocjonalne Skorpiony będą najszczęśliwsze z Rakami, Koziorożcami lub Rybami.

STRZELEC

Niebojące się ryzyka i ciekawe życia Strzelce najlepiej dogadają się z Wagą, Lwem, Wodnikiem lub Baranem.

KOZIOROŻEC

Ambitny w życiu, ostrożny w miłości – tak można określić Koziorożca. Z kim stworzy udany związek? Z Bykiem, Panną, Rakiem, Koziorożcem i Rybami. 

WODNIK

Wodniki to najbardziej indywidualne znaki zodiaku, dlatego potrzebują kogoś, kto nie zabierze im wolności – np. Bliźniąt, Wagi lub Strzelca.

RYBY

Ryby to wieczni idealiści i marzyciele bujający w obłokach. Baran, Bliźnięta lub wodnik będą najlepszymi partnerami dla Ryb.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Śpiąca królewna”

Barany to znaki zodiaku, w których drzemie nieugaszony ogień. Są energicznie i nienawidzą stagnacji. Potrzebują partnera, który dotrzyma im kroku. Najlepszy związek stworzą ze Strzelcem lub Wagą.

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Tarzan”

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt szukają partnera, który będzie z nimi odkrywał świat i życie. Najwspanialszy związek stworzą z Wagą.

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Mulan”

Które znaki zodiaku stworzą pełen miłości dom? Raki to osoby, które są bardzo opiekuńcze i rodzinne. Idealny związek Rak stworzy ze Skorpionem, Koziorożcem lub Rybami.

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Piękna i bestia”

Niebojące się ryzyka i ciekawe życia Strzelce najlepiej dogadają się z Wagą, Lwem, Wodnikiem lub Baranem.

znaki zodiaku
Fot.screen z filmu „Kraina lodu”

Które znaki zodiaku kochają wolność? Wodniki to najbardziej indywidualne znaki zodiaku, dlatego potrzebują kogoś, kto nie zabierze im wolności – np. Bliźniąt, Wagi lub Strzelca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znaki zodiaku kobiet, które przyciągają facetów, jak magnes! Nie mogą opędzić się od adoratorów
  2. Jak odzyskać miłość? 10 skutecznych sposobów, by znów zaiskrzyło
  3. Horoskop na lato 2019! Romans, ogromna kłótnia, niezapomniany wyjazd czy niespodziewany awans?
  4. Jak oszczędzać pieniądze? 20 skutecznych sposobów
  5. Jak pozbierać się po rozstaniu? 8 rad, które pomogą przetrwać ci ciężki czas

 

Poprzedni artykułRodzice Dody są dla niej ogromnym wsparciem. Dla nich była gotowa przerwać karierę
Następny artykułBarbara Kurdej-Szatan najważniejszą uczestniczką nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”? Gwiazda nie pozostawiła wątpliwości
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.