Znaki zodiaku i Netflix. Nadszedł czas, by nadrobić zaległe odcinki ukochanych seriali Neflixa – co jednak robić, kiedy sezony się skończą i potrzebujemy kolejnego serialu? Zastanawiałaś się kiedyś, którym serialem z popularnej platformy jesteś na podstawie swojego znaku zodiaku?

Znaki zodiaku bardzo się od siebie różnią – mają inne upodobania i cechy charakteru. Gdybyś miała określić, jakim serialem Netflixa jesteś, biorąc pod uwagę twój znak zodiaku, byłabyś 13 Powodami, a może Koroną? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu.

Znaki zodiaku i Netflix. Którym serialem Netflixa jesteś?

Baran

Baran należy do znaków zodiaku, które kochają władze i dominację. Idealnym serialem Netflixa będzie dla niego The Crown o perypetiach brytyjskiej rodziny królewskiej.

Byk

Byki kochają luksus! Żadne znaki zodiaku nie przejawiają takiego talentu i zamiłowania do gromadzenia dóbr materialnych, dlatego z pewnością pokocha nową Dynastię.

Bliźnięta

Bliźnięta mają drugie, skrywane przed światem oblicze, które ujawniają jedynie najbliższym. Z pewnością zaciekawi je serial pełen tajemnic i zagadek, czyli Dark.

Rak

Raki to wrażliwe i empatyczne znaki zodiaku. Są obdarzone bogatym życiem wewnętrznym i wyczulone na ludzką krzywdę, więc serial 13 powodów na pewno trafi do ich serc. 

Lew

Lwy i Barany to znaki zodiaku, pod którymi przychodzą na świat wielcy politycy i królowie. Dlatego Lew znajdzie się w swoim żywiole, śledząc intrygi i spiski w serialu House of Cards.

Panna

Panny są urocze i miłe, ale brakuje im stanowczości i siły przebicia. Dlatego powinny sięgnąć po serial Ania, nie Anna, którego bohaterka pokaże, jak mogą przezwyciężać swoje słabości. 

Waga

Taktowne i eleganckie Wagi bez wątpienia pokochają postać panny Fisher, tytułowej bohaterki serialu Zagadki kryminalne panny Fisher. Ta dystyngowana (i świetnie ubrana) detektyw rozwiązuje zagadki w międzywojennym Melbourne.

Skorpion

Skorpiony są mroczne i bezkompromisowe. Dokładnie jak Vanessa Ives, potężna czarownica, która walczy z siłami zła w serialu Dom grozy. Zwłaszcza że bohaterka sama urodziła się pod tym znakiem…

Strzelec

Historia Ragnara Lothbroka z serialu Wikingowie rozpoczyna się w momencie, gdy postanawia on wyruszyć na wyprawę w nieznane. Wartka akcja i nieustraszeni bohaterowie – czyli to, co Strzelce lubią najbardziej. 

Koziorożec

Koziorożce twardo są twardo stąpającymi po ziemi realistami. Wolą trzymać się faktów, niż bujać w obłokach, więc Mad Men, uważany za jeden z najwybitniejszych seriali wszech czasów, na pewno przypadnie im do gustu.

Wodnik

Wodniki to urodzeni buntownicy, którzy walkę z niesprawiedliwością mają we krwi. Od razu utożsamią się z Jessicą Jones, stającą w obronie słabszych w serialu Jessica Jones.

Ryby

Te znaki zodiaku mają skłonność do uciekania przed problemami w świat fantazji. Dlatego będą zachwycone serialem Dawno, dawno temu, którego bohaterami są postacie z ich ukochanych baśni. 

Zobacz, którym serialem Netflixa jesteś:

Znaki zodiaku
fot. screen z serialu „The Crown”

Barany są naturalnymi liderami, więc serial „The Crown”, którego główną bohaterką jest królowa brytyjska, bez wątpienia przypadnie im do gustu. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWykształcenie Danuty Holeckiej miało jej zapewnić zupełnie inny zawód. Co studiowała?
Następny artykułGdzie mieszka Dominika Gwit? Dom aktorki jest wyjątkowo przytulny
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.