Znaki zodiaku, które są tak zazdrosne, że nie da się z nimi funkcjonować. Mieliście kiedyś partnera, który nie dawał wam dosłownie żyć, a każde wasze słowo było dokładnie przez niego analizowane? Prawdopodobnie był spod któregoś z tych znaków. 

Znaki zodiaku potrafią powiedzieć o nas prawdę wiele. Dowiadujemy się z nich jacy jesteśmy, jakie są nasze idealne związkowe pary, czego powinniśmy unikać albo…że jesteśmy okropnymi zazdrośnikami. 

Potrafią dać zarówno w kość swojej drugiej połówce, jak i przyjaciołom. Jesteś na liście? 

Znaki zodiaku, które są zazdrosne

BARAN

Barany to jednostki wybitne. Kochają rządzić i są bardzo zapatrzone w siebie. Od bliskich osób oczekują stuprocentowego oddania. Łatwo urazić Barana, jak? Wystarczy nie odpowiedzieć mu na wiadomość albo oznaczyć się z kimś innym w restauracji.

RAK

Rak jest bardzo wrażliwy. To myśliciel, który ceni sobie domowe ognisko i spokój. W jego głowie nie mieści się, że osoba, którą wybrał na swoją miłość, mogłaby nie chcieć spędzać z nim każdej wolnej chwili. Jest zazdrosny nawet o…rodziców i rodzeństwo partnera. Ich paranoja dosięga również codzienności, potrafią wytrącić się z równowagi, nawet gdy ich partner spojrzy na inną osobę na ulicy. 

PANNA

Osoby spod znaku Panny są bardzo krytyczne. Lubują się w krytykowaniu – samych siebie. Bywają niepewne i nerwowo reagują, gdy ktoś w ich obecności komplementuje inną osobę. Zazdrość spala je od środka. Od razu zakładają, że one zrobiły coś złego i porównują się do innych. To zabija osoby spod znaku Panny.

Koziorożec

Koziorożce są bardzo zdyscyplinowane i poukładane. Tych samych cech oczekują od swoje partnera. Nie rozumieją, jak ktoś może mieć inne zainteresowania, a nie daj Boże innych znajomych niż on. Potrafi rozgrzać się do czerwoności głupotą. Spiskują i bardzo szybko zmieniają front. Oczekują stuprocentowej atencji i zaangażowania. 

Ryby

Wydają się lekkoduchami, którzy uciekają od rzeczywistości, a tak naprawdę to urodzeni detektywi. Węszą podstęp w każdym zachowaniu, smsie, rozmowie poza pracą. Zamykają ukochaną osobę w „złotej klatce”. Zabierają całą wolność i niezależność. Mężczyźni spod znaku Ryby kochają kontrolować swoje kobiety.

Zazdrosne znaki zodiaku. ZOBACZ ZDJĘCIA:

via GIPHY

Koziorożce są bardzo zdyscyplinowane, tego samego oczekują od partnera.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJak się ubrać do zdjęcia dyplomowego? Warto dobrze się przygotować
Następny artykułZnaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
Redaktor naczelna Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i nowych mediów, magister kulturoznawstwa na Uniwersytecie SWPS. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: julia.saracen@iberion.pl