Życzenia i wierszyki na 8 marca to dobry pomysł, by rozjaśnić dzień każdej pani w dniu jej święta. Oczywiście możecie zainspirować się gotowymi pomysłami z internetu, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, żeby napisać własne unikatowe życzenia. Czego życzyć najważniejszym kobietom w twoim życiu: partnerce, mamie i babci, a co powiedzieć koleżance z pracy? 

Co zrobić, by życzenia i wierszyki na 8 marca ucieszyły osoby, które będą ich adresatem? Przede wszystkim — nie zapomnieć o Dniu Kobiet. Najlepsze życzenia to te składane osobiście — czy to twarzą w twarz, czy przez telefon. Dalszym osobom możesz złożyć życzenia drogą internetową lub smsową — zwłaszcza tym, które w ogóle nie spodziewałyby się, że będziesz o nich pamiętał. 

Jakie życzenia złożyć dziewczynie na Dzień Kobiet? 

W Dniu Kobiet powiedz dziewczynie, dlaczego jest dla ciebie tak wyjątkowa i jakie jej atuty sprawiły, że zakochałeś się w niej po uszy. Zwróć uwagę na jej najlepsze cechy: może ma ciekawe pasje, oryginalne poczucie humoru, jest wyjątkowa uzdolniona w jakimś kierunku? Doceń też jej urodę, sposób ubierania się — i oczywiście nie zapomnij o upominku. 

Jakie życzenia i wierszyki na 8 marca będą najlepsze dla mamy i babci?

Dzień Kobiet to także świetny pomysł, by przypomnieć mamie i babci, jak ważnymi osobami są w twoim życiu. Podziękuj im za troskę włożoną w twoje wychowanie, za wszystkie chwile, które ci poświęciły, ale także doceń nową fryzurę czy ubiór. Oprócz kwiatów czy upominku, jaki im tego dnia wręczysz, postaw też na… tradycyjną kartkę z życzeniami wypisanymi w środku. Tak, to nieco staromodny, ale też bardzo miły i niecodzienny gest. Możesz być pewny, że zarówno mama, jak i babcia to docenią. 

Życzenia dla dalszych osób: koleżanki, cioci i innych kobiet

Pamiętaj, że w Dniu Kobiet powinieneś pamiętać również o koleżankach, które spotkasz w pracy. Tu zwyczajowe ”Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet” i uśmiech powinno wystarczyć. 

Jeśli składasz internetowe życzenia, raczej nie kopiuj gotowych, rymowanych życzeń z internetu, chyba że wiesz, że dana osoba lubi dostawać tego rodzaju ”gotowce”. Wierszyki zdecydowanie są już passe — co innego, jeśli wymyślisz je samemu. Wtedy kobieta, która zostanie nim ”obdarowana”, na pewno poczuje się wyjątkowo. Teraz już wiesz, jakie życzenia i wierszyki na 8 marca możesz złożyć!

Zobacz zdjęcia: 

życzenia i wierszyki na 8 marca
Unsplash.com/Luis Machado

W Dniu Kobiet nie zapomnij złożyć życzeń swojej babci!