Agata Kulesza rozwodzi się z mężem, a w sądzie trwa batalia małżonków o orzeczenie o winie rozpadu związku. Do tej pory aktorka nie pojawiła się w sądzie ani razu, za to zeznawali jej najbliżsi. Teraz na jaw wyszły nowe, szokujące fakty o walce Kuleszy z mężem. Tygodnik Na Żywo dotarł do nowych, nieznanych do tej pory informacji. 

Kilka miesięcy temu media obiegła informacja o rozwodzie Agaty Kuleszy. Było to wielkim zaskoczeniem, szczególnie że aktorka nigdy nie była wylewna, jeżeli chodzi o swoje życie prywatne. Małżonkowie nie rozstają się w zgodzie, co więcej nie szczędzą wobec siebie mocnych oskarżeń. Jeden z tygodników odkrył kolejne zaskakujące fakty dotyczące ich batalii sądowej. 

Agata Kulesza się rozwodzi

Na początku tego roku dowiedzieliśmy się, że popularna aktorka Agata Kulesza rozwodzi się ze swoim mężem. Było to niemałym zaskoczeniem, ponieważ wydawałoby się, że tworzą świetny duet nie tylko w pracy, a również w życiu prywatnym. Podobno powodem decyzji Kuleszy o rozstaniu miała być nieustanna agresja męża, co więcej aktorka starała się nawet o niebieską kartę z powodu przemocy w domu. 

Do tej pory Agata Kulesza nie pojawiła się osobiście na żadnej z rozpraw, za to zeznawała jej siostra, a także przyjaciółka- Katarzyna Nosowska. Podczas spraw sądowych obecny był także mąż Kuleszy, który chętnie wypowiadał się niepochlebnie na temat swojej żony.

– Trudno jest żałować róż, gdy płoną lasy. Duchowo czuję się wdowcem. Nieszczęśliwym człowiekiem nie jestem. Jestem zrujnowany i rozmontowany nerwowo. Uwolniłem się w lutym 2018 r., wyrwałem się. Zostałem zrujnowany przez jej działania nękające – zwierzył się po rozprawie Super Expressowi. 

Tygodnik Na Żywo odkrył nowe fakty dotyczące ich rozwodu. Według tygodnika Agata Kulesza założyła mężowi kolejną sprawę o ustanowienie rozdzielności majątkowej. Aktorka chce, aby tantiemy z filmów, w których zagrała należały się tylko jej. 

Mnie to nie dziwi. Agata ciężko pracuje i zależy jej na tym, aby tantiemy z filmów, w których zagrała, czy inne wynagrodzenia, należały się tylko jej. (…) Chce odpocząć, wyjechać i próbować, choć na chwilę zapomnieć o strasznym koszmarze, który przeszła. Towarzyszyć jej będzie córka Marianna- zdradziła koleżanka gwiazdy w rozmowie z Na Żywo

Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek ich sądowej batalii. Jakie fakty jeszcze wyjdą na jaw? 

Kim jest mąż Agaty Kuleszy?

Do tej pory żył w cieniu znanej żony, a teraz za sprawą rozwodu jest o nim coraz głośniej. Kim jest mąż Agaty Kuleszy? Mężem Agaty Kuleszy jest Marcin Figurski. To operator filmowy, który pracował m.in. przy serialu Odwróceni, czy Rodzinka.pl. gdzie również gra jego żona. W tym roku skończył 52 lata, a z Agatą Kuleszą był w związku przez 23 lata, a pobrali się dopiero 13 lat temu. Mają wspólną córkę Mariannę. Myślicie, że uda im się jeszcze rozstać się po cichu, bez medialnej awantury? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agata Kulesza
TVN: Pułapka

Agata Kulesza się rozwodzi. 

Agata Kulesza
Fot: screen TVN Youtube.com

Gwiazda wniosła także sprawę o rozdzielność majątkową. 

Agata Kulesza
screen youtube.com@Zwierciadlo

W trudnych chwilach może liczyć na swoja przyjaciółkę Kasię Nosowską. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Joanna Koroniewska opowiedziała o trudach macierzyństwa. „Popłakałam się ze stresu”
  2. Muniek Staszczyk trafił do szpitala! Koncerty odwołane, T.Love wydało oświadczenie do mediów
  3. Anna Popek dostała nowy program! Dziennikarka TVP będzie uczyć dobrych manier, jak Rozenek
  4. Bohater programu „Rolnik szuka żony” stracił wszystko! Spłonęły maszyny, dom i zwierzęta
  5. Dorota Wellman kiedyś. Jak wyglądały początki jej kariery?
Poprzedni artykułAnna Przybylska: „Życie jest zbyt krótkie, by budzić się z żalem. Kochaj ludzi, którzy dobrze cię traktują…”
Następny artykułWitamina E – czyli eliksir wiecznej młodości
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.