W sobotę 4 września rozpoczęła się 13. odsłona kultowego show „Mam talent!”. Już od samego początku nie brakowało emocji. Widzowie programu mogli zobaczyć, jak Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i przerwała występ jednego z uczestników. Jego prezentacja nie przypadła jej do gustu. Co się stało? 

Agnieszka Chylińska znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, artystka nie boi się wypowiedzieć własnego zdania, nawet jeżeli nie pokrywa się ono z opinią większości. Tym razem również nie zwlekała i bez ogródek wyraziła swoje niezadowolenie podczas występu 23-letniego Fabiana Piątkiewicza. 

Agnieszka Chylińska przerwała wystąpienie w „Mam talent!” 

Wraz z początkiem września na antenę stacji TVN powróciło wiele uwielbianych produkcji, a wśród nich „Mam talent!”. Już od początku widzowie byli świadkami niebywałych występów, które zapierały dech w piersiach. Nie brakowało jednak również tych mniej udanych. 

W jednym z pierwszych odcinków na scenie pojawił się 23-letni Fabian Piątkiewicz, który zaprezentował utwór Franka Sinatry, zatytułowany Fly Me To The Moon

Kultowy kawałek rozbujał publiczność, jednak to nie wystarczyło. W pewnym momencie Agnieszka Chylińska nie wytrzymała i przerwała wystąpienie 23-latka, naciskając wszystkie przyciski ze znakiem X. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak widać, artystce nie spodobała się wersja Fabiana. TVN opublikował występ Piątkiewicza, na którym widać reakcję Agnieszki Chylińskiej. Pod publikacją pojawiło się mnóstwo komentarzy, fani w większości podzielali opinię piosenkarki. 

Jakie jest wasze zdanie?

Zobacz zdjęcia: 

Screen z
youtube.com/TVN Talent Show
Screen z
youtube.com/TVN Talent Show

Tutaj możecie obejrzeć materiał wideo. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Nie żyje bliska dla Elżbiety II osoba. Żałoba w brytyjskiej rodzinie królewskiej

 

Źródło: Mam talent

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.