Agnieszka Hyży po wielu tygodniach milczenia odniosła się do nieobecności swojego męża w social mediach. W dniu jego urodzin opublikowała zdjęcie z podpisem To nasze ostatnie wspólne zdjęcie. Wygląda na to, że nie zobaczymy w najbliższym czasie Grzegorza w mediach społecznościowych. Muzyk postanowił zrobić sobie przerwę internetowej działalności.

Agnieszka Hyży w dniu urodzin swojego męża postanowiła powiedzieć kilka słów na temat jego zniknięcia. Tysiące fanów zamartwiało się o swojego idola, jednak jak się okazuje, Grzegorz Hyży zrobił sobie jedynie wakacje od internetu. –Dziękuję bardzo, że się niepokoicie. Ale u mnie wszystko dobrze, nic wielkiego się nie zdarzyło – powiedział Hyży w wywiadzie dla RMF FM, jak podaje jastrzabpost.pl.  

Grzegorz Hyży robi sobie przerwę od mediów 

Nie sposób nie zauważyć, że Grzegorz Hyży od jakiegoś czasu zupełnie nie udziela się mediach społecznościowych. Co więcej, usunął wszystkie posty ze swojego oficjalnego profilu na Instagramie. Jak napisała jego żona Agnieszka Hyży, na próżno szukać jego nowych zdjęć i świeżych informacji.

Okazuje się, że Grzegorz Hyży wybrał się na małe wakacje od internetu i na razie nie zamierza publikować żadnych treści w sieci. Jednocześnie podczas ostatniego wywiadu dla RMF FM zapewniał, że w jego życiu nic się nie zmieniło.

-Dziękuję bardzo, że się niepokoicie. Ale u mnie wszystko dobrze, nic wielkiego się nie zdarzyło. Odpoczywam od wszelkiego rodzaju social mediów. Zajmuje się rodzinką, cieszę się czasem z nimi – mówił Grzegorz Hyży, jak podaje jastrzabpost.pl. 

  1. TVN podał najgorszą z możliwych wiadomości. Poszukiwani świadkowie, nie żyje mężczyzna
  2. Zdecydowali się odłączyć kobietę od aparatury podtrzymującej życie. Wtedy 45-latka wyszeptała do męża słowa, których nigdy nie zapomni
  3. Pilny apel Rossmanna do wszystkich klientów. Gigantyczne oszustwo

Agnieszka Hyży składa mężowi życzenia urodzinowe

Agnieszka Hyży przerwała milczenie i odniosła się do nieobecności swojego męża w sieci przy okazji jego urodzin. Dziennikarka złożyła mu życzenia, publikując ich ostatnie wspólne zdjęcie. 

To nasze ostatnie wspólne zdjęcie, zrobione dokładnie rok temu podczas @polsatsuperhitfestiwal. Ale czasu nie zatrzymał… i nadszedł dzień Jego kolejnych urodzin – czytamy w najnowszym wpisie. 

My również życzymy Grzegorzowi samych wspaniałości i kolejnych lat w miłości oraz zdrowiu. Miejmy nadzieję, że artysta niedługo do nas wróci. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Hyży
fot. instagram.com @agnieszka_hyzy

Agnieszka Hyży skomentowała zniknięcie swojego męża. 

agnieszka hyży
instagram.com/agnieszka_hyzy

Okazuje się, że Grzegorz zrobił sobie wakacje od internetu. 

Agnieszka Hyży
instagram.com/agnieszka_hyzy/

Piosenkarz zapewnia, że u niego wszystko w porządku. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Czarna wizja jasnowidza Jackowskiego. Zacznie się nagle, wszystkich nas zaskoczy
  2. 5 turystów tragicznie zginęło, tylko odpoczywali na plaży. Sąd wydał wyrok, milionowe odszkodowania
  3. Ważna wiadomość dla wiernych. We wszystkich kościołach w Polsce nadeszły ogromne zmiany
  4. Od maja jeden z towarów podrożał o ok. 75%. Ma być jeszcze gorzej
  5. Kasia Kowalska w ironiczny sposób skomentowała koncert TVP. Zapomniała już o swoim w Ciechanowie?
  6. Majątek nowej prezes Sądu Najwyższego zwala z nóg. Ujawniamy

Źródło: jastzrabpost.pl 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.