Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Znana aktorka, która zasłynęła rolą Bożenki w serialu Klan, poinformowała swoich fanów  za pośrednictwem Instagrama, że spodziewa się dziecka. Ta wiadomość zaskoczyła wszystkich jej fanów! Kiedy bobas pojawi się na świecie?

Agnieszka Kaczorowska w ciąży! Piękna gwiazda pochwaliła się na swoim profilu radosną nowiną i w zaledwie kilka minut otrzymała setki gratulacji. Agnieszka Kaczorowska i jej przystojny partner, Michał Pela, 7 września w 2018 roku stanęli na ślubnym kobiercu w otoczeniu rodziny i najbliższych przyjaciół. 

Agnieszka Kaczorowska: ślub

Ślub pary był niezwykle gorącym tematem! Michał Pela jest zawodowym tancerzem, a także choreografem. Stroni od show biznesu i rzadko możemy spotkać go na czerwonym dywanie.

– Dziś świętujemy radosną nowinę???? Jesteśmy wdzięczni za piękny rok, który właśnie mija???? Jednocześnie nie możemy się doczekać tego co wydarzy się w tym, który zaraz zaczniemy… W 2019 dołączy do nas małe #Pelątko ????❤️ i spełni nasze skryte marzenie. Na pewno przyniesie ze sobą też dużo wyzwań…Jesteśmy na nie gotowi i choć momentami trochę przerażeni, to przede wszystkim bardzo szczęśliwi❗️Dziękujemy za wszystkie życzenia, które od Was otrzymujemy, ale teraz najważniejsze, aby Pelątko było zdrowe…tego nam Kochani życzcie! – napisała na swoim profilu na Instagramie 26-letnia aktorka i tancerka.

Agnieszka Kaczorowska w ciąży!

Kaczorowska sama przyznała, że bycie żoną, a teraz również matką, to dwie najważniejsze role jej życia. Gwiazda świetnie sprawdza się zarówno jako aktorka, tancerka, jak i właścicielka szkoły tańca.

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że macierzyństwo będzie dla niej spełnieniem marzeń. Pięknej aktorce w wychowaniu dziecka na pewno pomoże jej mama, Anna Bugajska. Przyszłym rodzicom życzymy powodzenia i wielu kolejnych sukcesów!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

agnieszka kaczorowska w ciąży!
instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska i Michał Pela już niedługo zostaną rodzicami! Podzielili się tą wiadomością z fanami w sieci.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułEwa Chodakowska: wymiary trenerki są idealne. Mamy pełną listę!
Następny artykułCzy psy widzą kolory? Jak postrzegają świat nasi pupile