Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córki. „Jestem mamą Emisi i będę mamą…”
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 26.05.2021 22:28

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiej córki. „Jestem mamą Emisi i będę mamą…”

Ile zarabia Agnieszka Kaczorowska
Fot. instagram.com @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zrobiła swoim fanom wielką niespodziankę na Dzień Matki. Gwiazda zdradziła, jakie imię nada swojej drugiej córeczce. Siostra Emilki będzie nazywała się Gabriela.

Agnieszka Kaczorowska jest już w zaawansowanej ciąży i z niecierpliwością wyczekuje narodzin swojego drugiego dziecka. W Dzień Matki aktorka postanowiła ujawnić, jakie imię dostanie jej kolejna córeczka.

Agnieszka Kaczorowska: dziecko

Agnieszka Kaczorowska jest szczęśliwą mamą Emilki i już wkrótce powita na świecie swoją drugą córeczkę. Gwiazda postanowiła podzielić się dziś informacją związaną z imieniem swojej kolejnej pociechy.

Wraz z ukochanym postawili, że siostra Emilki będzie nazywała się Gabriela. Trzeba przyznać, że w show-biznesie niewiele jest sławnych osobistości o tym imieniu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktorka opublikowała na swoim profilu krótki wpis:

Jestem mamą Emisi i będę mamą Gabrysi. Takie właśnie imię wybraliśmy dla naszej kolejnej królewny… i mam ogromną nadzieję, że TEAM #EmiiGabi, to będzie prawdziwa siostrzana moc – napisała Agnieszka Kaczorowska.

W dalszej części wpisu aktorka zwróciła się do wszystkich mam, składając im życzenia z okazji ich wyjątkowego święta:

Cudowny ten dzisiejszy dzień – Dzień Mamy! Sama jestem mega szczęśliwa w tej roli. I chcę życzyć wszystkim Mamom tego co najważniejsze – miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci!

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Większość osób zgodnie stwierdziła, że Gabriela to piękne imię. A jakie jest wasze zdanie?

Zobacz zdjęcie:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Instagram