Agnieszka Włodarczyk od ponad dwóch tygodni spełnia się w roli matki i od tamtej pory bezustannie otrzymuje wiadomości od internautek z poradami macierzyńskimi. Aktorka nie ukrywa, że ma tego już dosyć, o czym opowiedziała na swoim InstaStories – Chcę popełniać własne błędy – powiedziała.

Artystka bardzo chętnie dzieli się z internautami kulisami swojego macierzyństwa i niejednokrotnie prosiła swoje obserwatorki o rady. Pojawiło się ich jednak tyle, że ma już dość.

Agnieszka Włodarczyk ma dość rad macierzyńskich

Znana z wielu popularnych polskich produkcji aktorka pozostaje w bezustannym kontakcie ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Jeszcze w trakcie ciąży regularnie zamieszczała posty i relacjonowała jej przebieg. Nie inaczej jest po jej finalizacji.

Mały Milan przyszedł na świat na początku lipca i od samego początku jest prawdziwą gwiazdą Instagrama swojej mamy. Agnieszka Włodarczyk wielokrotnie zadawała pytania w sprawie macierzyństwa, jednak ilość komentarzy dodawanych przez internautki stała się dla niej przerastająca.

– Bardzo dziękuję za wszystkie rady, ale jednak chciałabym sama zadecydować, co robię, co kupuję, czego używam dla swojego dziecka, więc wszystkie rady na priv typu: nie kupuj tej gąbki, to siedlisko bakterii, trzeba ją szybko zużywać, lepiej kupić coś innego i tutaj linki – mówi aktorka na swoim InstaStories.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Włodarczyk zaznacza, że bardzo chciałaby popełniać własne błędy i na ich podstawie wyciągać wnioski. Dodała, że skoro nie prosi o rady, to żeby ich jej nie wysyłano. 

– Zaraz będzie, nie mów cicho, musisz mówić głośno! Faktycznie, tak jak niektóre z was mnie uprzedzały: „dopiero jak się urodzi dziecko, to zobaczysz, jakie będziesz miała rady”. No więc tego doświadczyłam! – mówi podirytowana Agnieszka Włodarczyk.

Rozumiecie jej problem?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Agnieszka Włodarczyk (@agnieszkawlodarczykofficial)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niesamowite wieści o najmłodszym synu Rozenek. Mały Henio jest niezwykle utalentowany
  2. Niezwykłe słowa babci Oliwii Bieniuk o 18-letniej wnuczce. Powiedziała, jak zamierza wspierać nastolatkę
  3. Autobus z 44 dziećmi zderzył się z ciężarówką, 2 śmigłowce i liczne zastępy służb w akcji

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl