Parę miesięcy temu media obiegła wieść, że gwiazdą nowej edycji „Tańca z gwiazdami” będzie osiemnastoletnia Oliwia Bieniuk. Jej babcia opowiedziała o przygotowaniach do programu oraz rodzinnym wsparciu wnuczki.

  • Oliwia Bieniuk będzie jedną z uczestniczek najnowszego „Tańca z gwiazdami”
  • Jej babcia wyznała, że nastolatka z tańcem związana jest od dawna
  • Zagwarantowała również, że wnuczka może liczyć na wsparcie całej rodziny

Oliwia Bieniuk w nowym „Tańcu z gwiazdami”

Nowa edycja „Tańca z gwiazdami” budzi wiele emocji. Od kilku miesięcy Polsat stopniowo udostępnia informacje o uczestnikach. Na jesieni w telewizji podczas tanecznych rozgrywek będziemy mogli oglądać między innymi Sylwię Bombę z „Gogglebox”, żonę Adama Małysza, czy tiktokerkę Kingę Sawczuk.

Jedną z gwiazd najnowszej edycji jest zaledwie osiemnastoletnia Oliwia Bieniuk. Influencerka, modelka i córka Anny Przybylskiej jest jedną z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Aktywnie rozwija swoją karierę w modelingu. Prowadzi także popularne konta na TikToku i Instagramie.

Okazuje się, że udział w programie był dla nastolatki dużym szokiem. W wywiadzie przyznała, że nie spodziewała się takiego wyróżnienia. Jej ojciec miał być podobnie zszokowany. Jednak mimo to, Bieniuk nie zastanawiała się długo i niemal od razu zgodziła się na udział w programie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Babcia Oliwii Bieniuk wspiera wnuczkę

Oliwia Bieniuk może także liczyć na wsparcie rodziny. Jej babcia, Krystyna Przybylska, opowiedziała że cała rodzina jest bardzo dumna z nastolatki. Seniorka wyznała także, że jest przekonana, że jej wnuczka sobie świetnie poradzi w programie tanecznym.

– Jeśli będzie trzeba, całą bandą przyjedziemy na widownię. Kto wie, czy i babcia nie zatańczy – zabawnie odpowiedziała babcia Oliwii Bieniuk.

Okazuje się, że influencerka ma niemałe szanse w programie – jeszcze w przedszkolu mama miała ją zapisać na lekcje tańca. Od tego czasu nastolatka miała chodzić regularnie na zajęcia teatralne oraz sportowe. Krystyna Przybylska wyznała, że Oliwia jest bardzo wysportowaną dziewczyną i na pewno osiągnie sukces.

Źródło: Fakt
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niesamowite wieści o najmłodszym synu Rozenek. Mały Henio jest niezwykle utalentowany
  2. Klient zniesmaczony po zakupach w Lidlu. Oskarża sieć
  3. GIS wycofał popularny produkt żywnościowy