Małgorzata Rozenek słynie z dzielenia się w internecie swoim życiem prywatnym. Niedawno pochwaliła się nowym talentem swojego najmłodszego syna, Henia.

    • Małgorzata Rozenek prowadzi popularne konto na Instagramie
    • Często wrzuca tam zdjęcia ze swojego życia prywatnego
    • Pochwaliła się ostatnio uroczym nagraniem z Heniem

Syn Małgorzaty Rozenek gwiazdą internetu

Małgorzata Rozenek w zeszłym roku po raz kolejny została mamą. Przez okres ciąży często opowiadała w social mediach o przygotowywaniu na dziecko ze swoim mężem, Radosławem Majdanem. Również po porodzie nie omieszkała dzielić się nagraniami i zdjęciami dziecka, na swoim popularnym, obserwowanym przez prawie 1,5 miliona internautów Instagramie.

Małoletni Henio szybko został gwiazdą internetu. Niemalże od pierwszych dni życia dziecka perfekcyjna pani domu udostępniała jego zdjęcia i nagrania. Mimo bardzo młodego wieku, Henryk Majdan już stał się rozpoznawalny w polskim showbiznesie.

Niedawno mogliśmy oglądać dużo zdjęć i nagrań z dzieckiem w roli głównej, za sprawą rodzinnej wycieczki do Szwecji. Wraz ze starszymi braćmi, rodzicami i psami, Henio udał się na wakacje kamperem do odległego kraju skandynawskiego. Tam Rozenek wprost zasypywała internautów nagraniami swojego dziecka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Małgorzata Rozenek o nowym talencie syna

Teraz Małgorzata Rozenek postanowiła podzielić się kolejną nowiną z życia syna. Okazuje się, że poza umiejętnością między innymi robienia zdjęć, Henio Majdan potrafi samodzielnie, dziecięcym sposobem robić zupę. Szczegóły jego kulinarnych osiągnięć wyjaśniła dumna mama na swoim Instagramie.

– Nie wiem, czy Wasze dzieci w tym wieku jak Henryk równie intensywnie nalegają, żeby łyżeczką z miseczki coś nakładać. U nas jest tak, że Henio po prostu kocha to i mamy wodę w tym i on sobie tą łyżeczką z tej miseczki tą wodę wyciąga – wytłumaczyła na swoi instastory.

Lubicie oglądać zdjęcia najmłodszeg syna Małgorzaty Rozenek?

Źródło: Fakt
Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skandal w polskim mieście. Nastolatek znęcał się nad chłopcem
  2. Klient zniesmaczony po zakupach w Lidlu. Oskarża sieć
  3. GIS wycofał popularny produkt żywnościowy