Agnieszka Włodarczyk bez wątpienia jest niezwykle piękną kobietą, ale w najbliższym czasie może zasłaniać swoją twarz, na co zresztą wskazuje jej najnowsze zdjęcie, opublikowane w mediach społecznościowych. Co się stało?

Jak się okazuje, aktorka uległa wypadkowi, przez który jest teraz nieco poharatana. Czy skończyło się na jakichś poważniejszych konsekwencjach? Fani mimo ciężkich chwil, starają się z całych sił wspierać gwiazdę, pisząc pod zamieszczonym zdjęciem ciepłe komentarze.

Agnieszka Włodarczyk uległa wypadkowi

Aktorka opowiedziała o całym zdarzeniu w obszernym wpisie, w którym także pochwaliła się tym, jak przez zaistniałą sytuację wygląda. Na fotce widać bowiem, że ma rozcięte czoło i złamany, opatrzony nos. Do czego więc doszło? Jak się okazuje, sytuacja była z pozoru bardzo błaha, choć mogła zakończyć się większą tragedią.

Jak wyjaśniła Agnieszka Włodarczyk, w nocy obudził ją jej głodny synek. Gdy go nakarmiła, postanowiła skorzystać z okazji i udała się do toalety. Nagle jednak bardzo zabolał ją brzuch i to do tego stopnia, że aż ją zamroczyło. W efekcie straciła przytomność i upadła na posadzkę.

– Obudziłam się we krwi, kręciło mi się w głowie, a serce waliło jak porąbane. Nie wiem, ile tam leżałam, mogło to chwilę trwać — opisuje aktorka.

Później zawołała swojego partnera, triathlonistę, Roberta Karasia, który uspokoił ją i zawiadomił pogotowie. Po nieco ponad kwadransie oczekiwania aktorka była już w karetce. Wydaje się, że na miejscu nie wykryto u niej innych, poważnych obrażeń, bo sama o tym nie napisała, ale potwierdziła złamany nos. Jak jednak twierdzi artystka, uroda nie jest teraz najważniejsza. Cieszy się, że wypadek nie był poważniejszy.

– Jak sobie pomyślę, że mogłam uderzyć głową o róg kabiny prysznicowej, to mam ciarki

Zatroskani fani komentują licznie wpis:

  • O rany! Teraz odpoczywaj!
  • Szybkiego powrotu do zdrowia, porobić wszystkie badania 🙂 będzie dobrze 🙂 proszę zwrócić uwagę na pasożyty 🙂
  • Zdrówka❤️ i niech Twój Anioł Stróż dalej nad Tobą czuwa ❤️

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl