Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra w wyjątkowym miejscu i w doborowym towarzystwie. Wszystko wyszło na jaw przez przypadek, bo gwiazda nie chwaliła się tym, jak zamierza zakończyć 2019 rok. Ostatnie miesiące były dla niej niezwykle trudne, dlatego nie było mowy o hucznej zabawie.

Po tragicznej śmierci męża Agnieszka Woźniak-Starak wycofała się z show-biznesu i niezwykle rzadko korzysta z mediów społecznościowych. Kilka dni temu zdradziła, gdzie spędza święta, ale nie wspominała o tym, co będzie robiła w Sylwestra. Okazuje się, że tego dnia nie była sama.

Agnieszka Woźniak-Starak: Sylwester

Mimo że znana dziennikarka nie informowała, gdzie i z kim zamierza obchodzić Sylwestra, portal pudelek.pl ustalił, że 31 grudnia spędziła w doborowym towarzystwie. Wszystko przez… media społecznościowe. W tym samym hotelu oznaczyła się dziennikarka Katarzyna Janowska.

Co więcej, to samo miejsce wybrali też… Małgorzata Rozenek-Majdan z ukochanym oraz Paulina Krupińska i Katarzyna Cichopek. Wygląda na to, że gwiazda nie narzekała na nudę i brak towarzystwa.

Czy Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy?

Agnieszka Woźniak-Starak wróci do pracy i to już niebawem. Dziennikarka na razie nie planuje jednak pokazywać się w telewizji. Wcześniej prowadziła między innymi Big Brothera, ale zastąpiła ją Gabi Drzewiecka. Już w najbliższym czasie w jednej z rozgłośni radiowych ma pojawić się jej autorska audycja.

Jak donosi Super Express, na antenie gwiazda ma poruszać tematy kobiece. Podobno do pracy zachęcił ją sam Kuba Wojewódzki, który współpracuje z tym samym radiem. Pomimo wielkiej tragedii Agnieszka Woźniak-Starak nie jest sama i ma wielkie wsparcie przyjaciół, którzy nie tylko kibicują jej zawodowo, ale też towarzyszą jej w wydarzeniach związanych z życiem prywatnym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra ze znajomymi.

agnieszka woźniak-starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Po śmierci męża gwiazda zniknęła z show-biznesu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy świadczące, że nasza wątroba ma dosyć. Organ, który ma wpływ na cały organizm
  2. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Borys Szyc wziął ślub! ”Tak kończymy ten niesamowity rok”
  4. Sandra Kubicka ma guza. Niezbędna będzie operacja
  5. Mama Radosława Majdana skomentowała ciążę synowej. Padły wzruszające słowa
  6. Nie żyje gwiazdor „M jak miłość”, „Klanu”, „Ekstradycji” i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media
Poprzedni artykułKot próbuje schować się przed weterynarzem w niecodziennym miejscu. Nagranie rozśmiesza do łez
Następny artykułCzy koty lubią głaskanie? Odpowiedź wcale nie jest oczywista
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.