Agnieszka Woźniak-Starak przed kamerami występuje od ponad dekady. Wydawać by się mogło, że po tylu latach doświadczenia nie ma mowy o żadnej medialnej wpadce. Jednak jak widać nawet najlepsi popełniają błędy i padają ofiarami wpadek. Co takiego wydarzyło się podczas Top of The Top Sopot Festival?

Agnieszka Woźniak-Starak na swoim koncie ma prowadzenie najpopularniejszych programów w kraju. Mimo wszystko prezenterka wciąż zalicza kolejne wpadki, co jest zupełnie naturalne w pracy na żywo przed tłumem ludzi, zgromadzonych przed telewizorami, jak i na żywo. Wiemy, jaka była ostatnia wpadka dziennikarki, która przydarzyła się jej podczas Sopot Festival 2019. 

Kolejna wpadka. Co się stało?

Prezenterka pomyliła nazwy krajów. Uczestnikami Top of the Top Sopot Festival 2019 było kilku obcokrajowców, a między nimi o Bursztynowego Słowika walczyli Frans ze Szwecji oraz Luca Hanni ze Szwajcarii. To właśnie te kraje pomyliła Agnieszka Woźniak-Starak, zapowiadając wokalistów. Luka i Frans mają ze sobą trochę wspólnego — obaj brali udział w Eurowizji. Ku niezadowoleniu gwiazdy, sytuację uratował Filip Chajzer

— Podkreślamy, że wykonawca wróci samolotem do Zurychu, nie do Sztokholmu — zażartował.

Próba zatuszowania błędu Agnieszki się nie powiodła. Gwiazda nie była zadowolona z komentarza kolegi. I odpowiedziała mu jedynie Nie poprawiaj mnie. Czy słusznie? 

Agnieszka Woźniak-Starak, więcej wpadek 

Prezenterka w swojej wieloletniej karierze zdążyła zaliczyć już wiele wpadek, przy których pomylenie krajów pochodzenia uczestników konkursu wydaje się małym niepowodzeniem. Jakiś czas temu przyznała, że zdarzyło się jej pomylić imiona swojego rozmówcy, zamiast Roberta Stockingera przedstawiła widzom jego ojca, Tomasza. Kilka lat później gwiazda powtórzyła błąd myląc uczestników programu Big Brother. Gwiazda do każdej kompromitacji podchodzi z dystansem i sama śmieje się ze swoich pomyłek. 

Agnieszka Starak-Woźniak, zobacz zdjęcia: 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Czyżby zdjęcie z Instagrama Agnieszki okazało się prorocze? Reakcja na wpadkę? 

Agnieszka Woźniak-Starak
instagram.com/aga_wozniak_starak

Na swoim koncie wpadek Agnieszka Woźniak- Starak ma również pomyłkę imion uczestników nowej edycji „Big Brothera”. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Emerycie, już od października Twoja emerytura może być znacznie wyższa. Jest jednak kilka warunków
  2. Ewa Farna ofiarą hakerów. Wypłynęły jej prywatne zdjęcia i dokumenty, na jej profilu udostępniono wulgarne opisy
  3. Olaf Lubaszenko walczył nie tylko z otyłością, ale i depresją. Wyzdrowieć pomogła mu ukochana, Hanna Wawrowska
  4. Agnieszka Chylińska świętuje 25 lat na scenie. „Myślałam, że nikt nie zaufa tej niegrzecznej dziewczynie, jaką byłam”
  5. Po śmierci Dunowskiej do mediów przedostała się treść listu dot. nowotworu. Można zalać się łzami
  6. Wielka gwiazda serialu „Przyjaciółki” przyjęła ostatnie namaszczenie. O tym nie wiedział prawie nikt

 

Poprzedni artykułTint do ust to prawdziwy hit. Jest trwalszy od szminki i pięknie powiększa usta
Następny artykułSąd wydał wyrok w sprawie 6-latki. Wróciła do ojca i stała się tragedia
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.